Půjčku.net Rss

Zkušenosti s půjčkami bez registru mohou pomoci ostatním

Aktuální informace, zprávy, Nebankovní společnosti, Různé příspěvky, informace | Dne 21-02-2010

Vaše zkušenosti s půjčkami bez registru mohou pomoci. Pokud jste se dostali do finanční tísně a začli jste ji řešit formou půjčky od nějaké nebankovní instituce, vaše zkušenosti mohou pomoci ostatním žadatelům. Mohlo se jednat třeba o půjčku bez registru, tedy bez nutnosti prokazovat svou dlužní bezúhonost. Ať již máte negativní či pozitivní informace, další potenciální zájemci je jistě ocení, můžete sepsat nezávislou recenzi…

Vysoké úroky, nefér jednání, exekuce majetku?

Veškerou vinu rozhodně nelze svalovat na poskytovatele půjček. Pokud budeme hodně benevolentní, můžete směle tvrdit, že mnohé počínání jim zákony v České republice nijak nezakazují a jak asi víte, téměř vše co není zakázáno je i povoleno. Dalším problémem je samotný žadatel o půjčku, který si budoucí následky svého jednání nedokáže při žádání o peníze představit, natož pak připustit.

Pokud se vám stalo, že po vás poskytovatel půjčky chtěl příliš vysoké úroky za půjčené peníze, jednal s vámi nefér a mimo jakoukoli etiku, popřípadě na vás povolal exekutora majetku a cítíte se podraženi, jednejte a napište alespoň recenzi. Možná vám pomohou ostatní uživatelé, nebo přinejmenším pomůžete někomu jinému vy.

Půjčky bez registru a velmi vysoké úroky a sazby

Půjčka bez registru není oficiální termín pro tento nebankovní úvěr, nicméně se velmi rychle vžil a poskytovatelé půjček jej začli používat a lidem tuto půjčku nabízejí. Název označuje hotovostní úvěr, který může být žadateli poskytnut i na základě zápisu v tzv. Centrálním registru dlužníků, což je instituce (respektive databáze) se záznamy dlužníků a jejich dluhy vůči bankovním či nebankovním institucím a fyzickým osobám (půjčky ze soukromých zdrojů).

Přečtěte si redaktorské recenze tohoto typu úvěru, popřípadě pokud máte vlastní zkušenosti, tak sami přispějte svým příběhem a informacemi, ať již kladnými či negativními. Snažíme se bránit nekalé reklamě, která poskytovatele hotovostních půjček pochopitelně velmi láká. Sepsáním krátké recenze můžete pomoci nejen sobě, ale především i druhým.