Půjčku.net Rss

Akce zimních pneu, prodej nejlevnějších pneumatik

Aktuální informace, zprávy, Pojmy - výrazový slovník, Různé příspěvky, informace | Dne 01-10-2009

Akce zimních pneu, prodej nejlevnějších pneumatik. S koncem léta a příchodem zimy by se měli majitelé a provozovatelé motorových vozidel (osobních a nákladních aut) připravit na nezbytnou výměnu letních pneumatik za bezpečnější zimní pneu. Ty nejlevnější pneumatiky lze koupit v nejrůznějších výprodejích a akcích prodejců automobilového obutí na zimu. Již několik let patří mezi významné prodejce nejlevnějších pneumatik internetový prodejce nejlevnejsipneu.cz.

Nezapomeňte na včasnou výměnu letních pneumatik za zimní. V servisech bude brzy pod náporem aut na přezutí pneu přecpáno.

Prodej zimních pneumatik přes internet a levně?

Obecně lze konstatovat, že internetoví prodejci téměř jakéhokoli zboží mají nižší náklady na provoz e-shopu a současně také výdej peněz na zaměstnance (pracovní sílu), což umožňuje snížit marže v tomto případě na cenách pneumatik na motorová vozidla a tím získat zákazníky na nižší ceny zimního pneu. V internetovém prodeji kraluje již několik let online prodejce nejlevnejsipneu.cz, který prodává jak letní a zimní pneumatiky, tak alu kola (hliníkové disky), offroad pneumatiky a další zboží a doplňky pro automobily.