Půjčku.net Rss

Wüstenrot povinné ručení – pojištění vozidel

Aktuální informace, zprávy, Bankovní produkty, služby, Pojišťovny a produkty | Dne 02-10-2009

Wüstenrot povinné ručení – pojištění vozidel. Mezi nabídkami pojištění od jednotlivých pojišťoven v ČR figuruje i nabídka povinného ručení Wüstenrot banky (pojišťovny). Společnost Wüstenrot byla v České republice založena v roce 1992 a dnes tato firma kromě služeb běžného bankovnictví nabízí také stavební spoření, životní pojištění, neživotní pojištění, hypoteční úvěry či výše jmenované povinné ručení, tedy zákonné pojištění automobilů.

Sjednání pojištění auta přes internet levně a online?

Díky poměrně velké konkurenci v segmentu pojištění aut se také liší ceny jednotlivých produktů povinného ručení. Pokud například využijete možnosti srovnání cen pojištění vozidel na internetu, dostanete se k velikým rozdílů v cenících jednotlivých pojišťoven a v těchto seznamech bude kromě České pojišťovny, ČSOB, Allianz, Kooperativy a jiných pojišťovacích ústavů figurovat i zmíněná pojišťovna Wüstenrot se svým povinným ručením online. Ať již sháníte pojistku na auto či stavební spoření od Wüstenrot, můžete využít možnosti srovnání s ostatními produkty v dané kategorii.

Povinné ručení Wüstenrot, havarijní pojištění

Co se týká nabídky povinného ručení, jde vskutku pojišťovna Wüstenrot trošku jiným směrem než ostatní, a to především vzhledem k rozdělení jednotlivých kategorií, které následně oceňují výši platby a ceny povinného ručení. Jako jedni z mála (možná jediní) totiž rozdělili auta do kategorií podle jejich výkonu, což je u aut s vysokým objemem a nízkým výkonem motoru z hlediska ceny výhodné. Limity pojistného plnění v základní a zvýšené verzi v případě škody na zdraví či usmrcení vidíte níže…

  • Základní:
    35 mil. Kč škody na majetku
    35 mil. Kč škody na zdraví nebo usmrcení

  • Zvýšený:
    70 mil. Kč škody na majetku
    70 mil. Kč škody na zdraví nebo usmrcení

Stejně jako povinné ručení na auto doznalo i havarijní pojištění u Wüstenrotu jistých změn. Předně není systém nastaven tak, aby rozlišoval sazby havarijního pojištění podle značek automobilů, nýbrž je navržen jednotný systém pro všechna auta, čímž nejsou žádné vozy oproti jiným (cena auta, značka) zvýhodněny. Atraktivitu produktu zvyšují i bonusy za bezeškodní průběh, které jsou nejvyšší na celém českém pojistném trhu. Můžete tak získat slevu až 60 %! Součástí základních havarijních pojistek jsou také asistenční služby pro řidiče.