Půjčku.net Rss

Wedos Affiliate program – vydělávejte peníze přes internet

Aktuální informace, zprávy, Různé příspěvky, informace | Dne 26-09-2009

Wedos Affiliate na pojištění, stavební materiál a vzory smluv Právník.cz. Tento článek se týká především těch, kteří hledají na internetu možnost, jak vydělávat pravidelně peníze, nebo si alespoň nějakou formou trošku přivydělat. Takzvané Affiliate programy (affil marketing) jsou mnohde ve světe velmi rozšířenou možností jak oslovit své potenciální zákazníky přes tzv. doporučovatele, tedy lidi a jejich webové stránky, které konkrétní firmu, produkt či službu doporučují a jsou za to finančně ohodnoceni. Některé partnerské programy fungují i v České republice, jako například ten od firmy Wedos.

Zajímavý výdělek peněz na internetu přes WWW

Pokud ovládáte nějaké technologie pro tvorbu WWW stránek (HTML, CSS, PHP, FrontPage :) ) a jste alespoň částečně zběhlí v internetovém marketingu, copywritingu a psaní textů pro web (ani nemusíte být), pak je poměrně reálné si pomocí takových programů nějaké peníze vydělat. Vy vytvoříte webové stránky týkající se konkrétního affiliate programu (pojištění, půjčky, stavebniny – stavební materiál, právnické služby, hodinky, elektronika, dovolená – zájezdy aj.) na nichž budete prostřednictvím měřících kódů (unikátní ID) zobrazovat dohodnuté reklamy.

V případě prokliku a následné objednávky produktu vám bude v administračním rozhranní připsána provize z realizované objednávky (většinou vyjádřena procentuálně).

Propagujte povinné ručení, odpovědnost za škodu

Pokud se vrátíme ke společnosti Wedos a jejímu partnerskému programu pro výdělek na internetu, můžeme si vybrat z několika oborů affiliate propagace. Jedním z těchto oborů je pojištění, respektive propagace a prodej povinného ručení, pojištění odpovědnosti za škody způsobené někomu jinému, životní či úrazové pojištění (zatím není funkční), havarijní, důchodové či penzijní připojištění. Po registraci v provizním programu na stránkách Wedos vám bude přiděleno uživatelské jméno a heslo do Admin. systému, kde se dozvíte veškeré podrobné informace ohledně výše provizí a způsobu jakým jsou započítávány, stejně jako způsob vyplácení provize.

Prodej stavebního materiálu, stavebniny e-shop

Dalším oborem, který lze u Wedos propagovat jsou on-line stavebniny (interentový eshop) a interentový prodej stavebního materiálu. Po registraci v programu si budete moci vybrat mezi textovými odkazy (vaše volba tvaru a vzhledu) a reklamními bannery (grafická reklama) pro způsob propagace eshopu se stavebním materiálem: Dlažby, betonové zboží, Dveře a kování, Interiérový nábytek, Malty, pojiva a barvy, Hydroizolace a fólie, Sádrokarton, Konstrukční profily, Stavební chemie a mnoho jiného…

Právníci, právnické služby a vzory smluv

Další možností výdělku na internetu přes systém Wedos je díky propagaci serveru Právník.cz, který je zaměřen na problematiku občanského práva, rodinného, pracovního, obchodního, správního či mezinárodního práva a dalších služeb souvisejících s právnickými službami a právem jako takovým. Kromě online poradny zde najdete návody jak v jistých situacích postupovat, advokátní služby přes poradce a rady zprostředkované přes diskuzní fórum. V provizním systému si tedy můžete zvolit i propagaci těchto služeb a díky jejich prodeji vydělávat peníze přes internetový prodej on-line.

Provizní systém za zprostředkování objednávky

Na závěr ještě dodejme, že většina affiliate programů je založena na systému platby za určitou činnost, nejčastěji za provedenou objednávku zboží či služby. U firmy Wedos tomu není jinak a vy budete finančně ohodnoceni za každého zákazníka, který přes vaše stránky navštíví buď server pojisteni.cz, pravnik.cz či vase-stavba.cz a udělá nějakou objednávku zboží nebo služby. Jste tedy ohodnoceni za akci. Navíc však můžete nějaké peníze (konkrétně 0,50 Kč) získat i za proklik každého unikátního návštěvníka (dle IP adresy) v případě, že budete tyto služby propagovat pomocí reklamních (grafických) bannerů.