Půjčku.net Rss

Webhosting zdarma, využijte Free Hosting s doménou zadarmo

Aktuální informace, zprávy, Různé příspěvky, informace | Dne 23-09-2009

Webhosting zdarma, využijte Free Hosting s doménou zadarmo. S rozvojem interentu nejen v globálním směru, ale především i u nás v České republice se čím dál více dostává do našich domácností s čím dál větší rychlostí samotného připojení a vzniká veliká konkurence v poskytování služeb registrace domén a poskytování webhostingových služeb (webhosting pro www stránky). Tento čím dál markantnější trend se projevuje konkurenčním bojem o poskytování a prodej levnějších produktů (doména) a služeb (web hosting), jehož se však některé firmy nezúčastňují.

Registrace volné domény CZ, internetová doména

Zakládáte firmu, pak si buďte jisti, že mnoho firem již v této fázy dnes myslí také na přívětivost vzhledem k uživatelům interentu. Jednoduše řečeno je dobré myslet v souvislosti s názvem společnosti také na kvalitu a dostupnost doménového jména, protože se může velmi snadno stát, že název vaší nové firmy již bude na interentu zabraný. Jsme v ČR, tudíž je vhodné zvolit českou doménu (CZ domain), popřípadě i zaregistrovat ten samý název i v dalších evropských či mezinárodních doménách (.eu, .com, .net).

Skutečně profesionální webhosting s registrací domény poskytuje málokdo, ověřte si tuto skutečnost v recenzích a diskusích na interentových fórech. Můžete jen získat.

Domény ve tvaru www.neco.cz jsou téměř ve všech případech placené, pokud chcete doménu zdarma, budete se muset zaměřit na Free webhostingové služby – hosting zdarma.

Profesionální webhosting nebo free hosting zdarma

Profesionální webhosting dnes alespoň podle načančaných internetových stránek poskytuje kdekdo, nicméně opak je pravdou. Mějte na paměti, že online se může každý tvářit jakou „haur„, ale pod pokrývkou na vás číhá vypočítavec s přestřelenými cenami. Pokud opravdu toužíte po profesionálním webhostingu, budete se muset obrátit na zavedené profesionály, které mají transparentní služby, poplatky a v referencích či diskuzích se o nich ostatní vyjadřují kladně a stejně dobře hodnotí jejich služby. Webhosting zdarma v takových případech skutečně není příliš chytrým a efektivním řešením.

Tvorba www stránek zdarma, webové stránky

Ten nejlevnější webhosting u nich většinou nenajdete, ale zase poskytují jiné služby: online podpora (chat s odborníkem na hosting a nastavení parametrů – PHP, ajax, ASP, databáze MysQl aj.). Pokud nejste firma, ale chcete mít své vlastní internetové stránky, není pro vás doménové jméno až tak důležité a chcete především ušetřit. Pak se nabízí využití možnosti tzv. free hostingů a služeb, které umožňují vytvořit si webové stránky zdarma a pomocí nástrojů, které vás zbavují nutnosti ovládat nějaký porgramovací či skriptovací jazyk (HTML, CSS, Java script, PHP, databáze, xHTML aj.), což nabízí například systém estranky.cz. Získáte doménu ve tvaru podobném například vasedomena.estranky.cz a provoz a správa tohoto webu bude zcela zdarma.