Půjčku.net Rss

Výroky Jiřího Paroubka – Jan Kraus a Uvolněte se prosím

Zajímavosti, vtipná videa | Dne 31-08-2009

Výroky Jiřího Paroubka – Jan Kraus a Uvolněte se prosím. ). Za jakých okolností byl tento člověk znovuzvolen a jakou přízeň si získává přes svůj arogantní postoj a povýšené vystupování je více než podezřelé. Tento článek nemá být politicky vyzívavý, pouze vám chceme zprostředkovat krátké a vtipné video s velmi pestrými výroky Jiřího Paroubka, na které si ve velmi oblíbeném a sledovaném pořadu Uvolněte se prosím udělal během přivítání s diváky Jan Kraus. Jste na finančním serveru a proto zde prezentujeme i tyto otázky, protože se více než cokoli jiného týkají vašich peněz.

Jiří Paroubek milující a bojující – ČSSD forever

Ing. Jiří Paroubek (* 21. srpna 1952 Olomouc) je český sociálně demokratický politik. Po odstoupení Stanislava Grosse byl od 25. dubna 2005 do 16. srpna 2006 předsedou vlády České republiky. 13. května 2006 byl zvolen předsedou ČSSD (zdroj: Wikipedie). Způsob, jakým se tento politik na veřejnosti prezentuje nebývá příliš lichotivý, ale přesto si své příznivce z řad voličů ČSSD stále udržuje.

Lhostejnost, která v České republice panuje navzdory pošramocenému politickému vládnutí, mají na svědomí také česká média a cenzura „nestrannost“ televizních stanic.

Podíváme-li se na některá jeho vystoupení, člověk až žasne, co vše lze říci na kamery českých televizí bez výraznějšího propadu v preferencích a důvěry u voličů – občanů ČR.

Shlédněte krátké video z talk show Jana Krause

  • na dotaz, zda Jiří Paroubek věří v boha:
    „domnívám se, že ano – někdy ano, někdy ne – ale nemám teď čas o tom přemýšlet“

  • byl jste své ženě nevěrný?:
    „myslím že ne“

  • máte sexuální vztah se svojí mluvčí?:
    „ne, ale kdyby chtěla byl bych rád“