Půjčku.net Rss

Výprodej mobilních telefonů za nízké ceny

Aktuální informace, zprávy, Mobilní telefony, mobily, Různé příspěvky, informace | Dne 06-01-2010

Výprodej mobilních telefonů za nízké ceny. Je po vánočních svátcích a spousta obchodníků potřebuje vyčistit své skladové zásoby pro příjem nového zboží. V případě prodeje elektroniy a mobilních telefonů obvzlášť jdou ceny dolů i o tisíce korun. Pokud máte v merku nějaký oblíbený mobilní telefon, ale cena se vám zdála příliš vysoká, zkuste se poohlédnout po výprodejích v kamenných i internetových obchodech, zda tam na vás váš mobilní miláček nečeká s cenovkou řádově nižší než před vánoci.

Mobil s dotykovým displejem levně?

Ať už se jedná o téměř jakéhokoli výrobce mobilních telefonů (Nokia, Sony Ericsson, Apple, LG, BlackBerry aj.), po vánocích jsou si s výprodejem svých echnologických produktů všichni rovni. Tedy někteří rovni a jiní „rovnější„. Oblíbené mobilní telefony s dotykovým displejem, jejichž trend odstartoval zejména Apple iPhone, se dnes nabízejí i u modelů v nižší cenové kategorii, a tak máte možnost svého miláčka koupit již třeba do pěti tisíc korun.

Nokia 5230 ve výprodeji za 3900

Nokia 5230 XpressMusic je mobil s dotykovým displejem, který zastupuje předchozí modely Nokia 5530 XpressMusic a 5800. Tato Nokie disponuje kromě tradičních vlastností, fotoaparátu a mp3 přehrávače také dotykovým displejem, což za cenu okolo 4000 Kč potěší mnoho zájemců.

Nokia 6303 Classic / Pink / Silver: levný telefon

Jeden z velmi levných mobilních telefonů od firmy Nokia s označením Nokia 6303 Classic byl již v období Vánoc za velmi nízkou cenu okolo 2.600 Kč a po novém roce jej můžete čekaz za cenu okolo 2.000 Kč.

Megahit Apple iPhone 3G – recenze

Jeden z největších hitů posledních měsíců, mobilní telefon Apple iPhone s dotykovým displejem, ještě stále nebyl překonán, i když finský výrobce Nokia si na něj nejen připravovanými žalobami, ale také novými modely mobilů Nokia, brousí své technologicky vybroušené drápky. Oproti svému předchůdci by měl nový mobilní telefon Apple iPhone 3GS: 32GB umět přijímat a odesílat multimediální zprávy, rychlost operací by měla být taktéž vylepšena stejně tak, jako vyšší výdrž baterie.