Půjčku.net Rss

Výprodej elektro, mobilních telefonů, notebooků, oblečení, nábytku

Aktuální informace, zprávy, Různé příspěvky, informace, Zajímavosti, vtipná videa | Dne 05-01-2010

Výprodej elektro, mobilních telefonů, notebooků, oblečení, nábytku. Již pár let nazpět se někteří lidé nezaměřují před Vánocemi na koupi Vánočního dárku tolik jako po Vánocích. Po svátcích se sice již nejedná o vánoční dárek, ale zato může být mnohem levnější než ten před dvěma týdny. Prodejci se po těchto svátcích tradičně zbavují zbylého skladového zboží, aby byli připraveni na dodávky zboží nového.

Vyplatí se počkat na povánoční výprodej?

Odpověď zní jednoznačně ano! Jsou sice produkty, které po Vánocích nezaznamenají takové slevy jako jiné zboží, nicméně lze konstatovat, že témař každý výrobek na pultech kamenných i internetových obchodů dostane na cenovce nižší nálepku. Jak toto může vypadat do budoucna? Pokud se lidé rozhodnou čekat na nákupy až po vánočních svátcích, lze očekávat na základě poznámek ziskuchtivých obchodníků tlak na posunutí Vánoc i samotného Štědrého dne :) . To ale trošku předbíháme, a tak nechme výprodeje veškerého zboží těm, kteří si na ně rádi počkají a odměnou jim budiž mnohem nižší cena prodávaného zboží.

Chytré je například koupit na Štědrý den pouze drobnosti a po novém roce překvapit větším dárkem, především pak díky nižší ceně.

Výprodeje elektroniky (mobilní telefony, notebooky, mp3 přehrávače, DVD rekordéry aj), oblečení, obuvi, sportovního vybavení, nábytku a v podstatě téměř čehokoli jsou tak tradičně velmi silným lákadlem právě po novém roce.

Mobilní telefony a DVD přehrávače jsou příkladem

Mobilní telefony, DVD přehrávače, mp3 playery a elektronika obecně jsou typickým příkladem výprodejového zboží. veškeré produkty, jejichž prodejnost ovlivňují trendy a móda jsou po novém roce ve výprodejích mnohem levnější, jelikož výrobci mobilních telefonů se chystají nahradit předchozí mobil ihned novým modelem, což zase tlačí na obchodníky a jejich skladové zásoby tak, aby se snažili co nejrychleji prodávat a to i za cenu nízkého zisku. Nakupujte chytře!

Nakupujte online v aukcích na Aukro.cz

Připodobněním takového výprodeje, ovšem s celoroční otevírací dobou může být i obchodování v aukční síni Aukra. Široký sortiment zboží či služeb se neustále mění a denně přibývají nové nabídky, o které můžete soupeřit s ostatními uživateli. Aukro.cz – aukce on-line tedy může celkem pohodlným způsobem nahradit povánoční výprodeje a nemusíte opustit židli u vašeho PC, což šetří i nemálo času běháním po obchodech.