Půjčku.net Rss

Věrnostní program Poštovní spořitelny a Červené konto

Bankovní produkty, služby, Pojmy - výrazový slovník, Různé příspěvky, informace | Dne 20-08-2009

Věrnostní program Poštovní spořitelny a Červené konto. Poštvní spořitelna je banka, která za posledních pár let zaznamenala poměrně strmý vzestup v oblibě mezi klienty bank v České republice. Mezi propagované služby patří internetové bankovnictví Max Internetbanking PS, popřípadě věrnostní program, díky němuž můžete získat odměny a dárky za transakce provedené platební kartou od postovnisporitelny. tento věrnostní program je určen klientům, kteří používají Maxkartu, ostatní platební karty nebo kreditní kartu.

Poštovní spořitelna a její věrnostní program

Dle vyjádření samotné Poštovní spořitelny je věrnostní program výhodnou službou především pro majitele Postžir a Postkont, ke kterým jsou vydány debetní karty a zároveň pro všechny držitele kreditních karet. Stejně jako například u Bonusprogramu České spořitelny, je i u PC principem věrnostního programu sběr bonusových bodů za platby kartou u obchodníka nebo přes internet.

  • Dárky z věrnostního programu si můžete objednat na bezplatném telefonním čísle 800 210 210

Podmínky založení bonusového program a dárky

Minimální výše útraty, nutná pro připsání bodů, činí 250 Kč a výše s tím, že za každých 50 Kč vám Poštovní spořitelna připíše jeden bod do bonusového programu. Stav bodů je průběžně aktualizován a vy získáte přehled díky měsíčním výpisům, kde je váš stav, stejně jako proběhlé transakce aktualizován a body připisovány.

Pro zúčastnění se ve věrnostním programu PS je potřeba mít otevřené Postžiro nebo Postkonto (mimo programu Obec), popř. Kreditní kartu. Body nelze získat a připsat za výběr hotovosti v bankomatech, za službu cash advance (výběr hotovosti na směnárně) a za platby provedené na České poště.

Primárním úkolem věrnostních programů je donutit nás (klienty bank) utrácet více peněz přes platební karty.

Běžný bankovní účet Červené konto od PS

Červené konto má být jakýmsi ekvivalentem dnes velmi oblíbených produktů, tzv. spořících kont, tedy běžných bankovních účtů, na kterých se peníze zhodnocují vyšší úrokovou sazbou a máte k nim neustálý přístup bez omezení. Na Červeném kontě od Poštovní spořitelny se vaše úspory lépe hodnotí a peníze máte neustále pod kontrolou především díky online dohledu pomocí elektronického internetového bankovnictví Max Internetbanking PS, nebo prostřednictvím platební karty, která může být k účtu Červeného konta vydána.

  • Vyplnění Žádosti o založení Červeného konta , včetně podpisového vzoru
  • Sjednání Dodatku ke Smlouvě o ČK – pouze v případě zájmu o vydání platební karty
  • Pokud jste cizinec s povolením k pobytu – cestovní doklad a Průkaz o povolení k pobytu