Půjčku.net Rss

Vchodové dveře plastové, interiérové a bezpečnostní dveře

Aktuální informace, zprávy, Nezařazené příspěvky, Pojišťovny a produkty, Různé příspěvky, informace | Dne 08-04-2010

Vchodové dveře plastové, interiérové a bezpečnostní dveře. Volba kvalitních vchodových (vstupních) dveří souvisí s financemi a pojištěním více, než si mnozí z vás asi pomyslí. V případě, že doma skrýváte bohatství, nebo jen chcete mít svůj majetek pojištěný, jedním z požadavků pojišťovny může být také žádost o instalaci bezpečnostních dveří. Vchodové dveře jsou tedy nejen designovým doplňkem, ale za jistých okolností mohou i chránit váš majetek a v případě protipožárních dveří i životy lidí…

Levné vchodové dveře dřevěné nebo z plastu

Dnešní doba je silně zaměřená, vzhledem ke zvyšujícím se cenám energií na vytápění, na úsporu energií v domácnosti. Kvalitní plastová okna mohou spořit významnou část energie potřebnou na vytápění rodinného domu či bytu a podobně úsporné mohou být i plastové vchodové dveře, které fungují na podobném principu jako okna a jsou zhotovena z určitých dveřních profilů a komorových systémů různých velikostí a kvalit. Levné plastové či dřevěné vchodové dveře je možné koupit především ve výprodejích a různých slevových akcích, případně také při příchodu nových modelů vybrané firmy (značky).

Bezpečnostní dveře = nižší pojistka od pojišťovny

Dalším aspektem, který může ovlivnit výběr plastových oken či vchodových a interiérových dveří, je požadavek pojišťovny. Snad každý má svou domácnost v nějakém pojistném tarifu u pojišťovny pojištěnou a v některých případech (více majetku a vyšší pojistka) vám nejspíše bylo pojišťovnou sděleno, že pokud chcete při roční splátce pojistky platit méně, musíte si pořídit konkrétní homologované vchodové bezpečnostní dveře, které díky své ochraně před vloupáním dokáží snížit riziko pojišťovny a tak i cenu pojistky. Investice do kvalitních bezpečnostních dveří tak může pomoci na jedné straně ochránit váš majetek a na straně druhé také přinés i případnou nižší cenu při pojištění domácnosti.