Půjčku.net Rss

Ušetřete při výběru povinného ručení čas i peníze

Aktuální informace, zprávy, Pojišťovny a produkty, Zajímavosti, vtipná videa | Dne 22-10-2009

Ušetřete při výběru povinného ručení čas i peníze. Začátkem podzimu a s příchodem zimních měsíců se začínají velmi hojně ozývat pojišťovny a prodejci povinného ručení, kteří se rychle snaží zaslat stávajícím pojištěncům novou kartičku pojištění motorového vozidla (povinné ručení na auto) se složenkou na zaplacení dalšího pojistného období. V této chvíli je čas na rekapitulaci a porovnání nabídek pojištění vozidla od jednotlivých pojišťoven v ČR.

Pojištění vozidel – ceny a porovnání nabídek online

V prvé řadě, jelikož píšeme o úspoře času, vám podáme vysvětlení. Zběhlejší uživatelé již jistě vědí o možnosti porovnání povinného ručení on-line na internetu (ceny pojistek, ceníky pojišťoven), proto to zmiňujeme pro ty, kteří nevědí. Díky rozvoji internetu do domácností se začali nejen pojišťovny zaměřovat na své potenciální zákazníky na síti a výsledkem je to, že si můžete své pojištění sjednat online přes internet, ale ještě před tím si můžete srovnat nabídky autopojištění od jednotlivých pojišťoven v ČR.

Toto samozřejmě přináší velkou úsporu času, který byste jinak věnovali běhání po pojišťovnách a úřadech.

Jak ušetřit několik tisíc korun na pojištění auta?

Odpověď na to, jak při výběru pojištění ušetřit je celkem jednoduchá a nese se v duchu tohoto článku. Jednoduše porovnejte auktuální ceny a charakteristické vlastnosti u povinného ručení pojišťoven, které auto-pojištění nabízejí. Jedná se zejména o tyto pojišťovny: Kooperativa pojišťovna (Koop.cz), Česká pojišťovna, Allianz, ČSOB, Uniqa, Česká podnikatelská pojišťovna, Hasičská vzájemná pojišťovna aj.

Ceníky pojišťoven se v mnoha ohledech velmi liší a u vyšších kubatur můžete celkem snadno díky online objednávce ušetřit i několik tisíc korun.