Půjčku.net Rss

Srovnání stavebních spoření a nabídek stavebních spořitelen

Aktuální informace, zprávy, Bankovní produkty, služby, Reality - rodinné domy, byty | Dne 24-09-2009

Srovnání stavebních spoření a nabídek stavebních spořitelen. Stavební spoření patří již několik let mezi ty výhodnější formy spoření finančních prostředků, které jsou navíc dotovány státní podporou. Příspěvek od státu se sice během několika let citelně snížil, nicméně stavební spoření stále patří mezi produkty, které jsou z hlediska naspořených peněz, jejich úročení a možností využití pro klienta celkem výhodné.

Porovnejte si stavební spoření online na interentu

Díky online porovnání nabídek jednotlivých stavebních spořitelen si můžete spočítat, které stavební spoření by pro vás bylo výhodné a které banky nabízejí stejný produkt avšak s nižšími poplatky. Při porovnání si můžete „stavebko“ rovnou i objednat přes internet a leckdy i za nižší ceny, než vám může nabídnout oficiální obchodní zástupce stavební spořitelny.

  • Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.
  • Wüstenrot stavební spořitelna, a. s.
  • ČMSS Českomoravská stavební spořitelna – spoření s liškou
  • Raiffeisen stavební spořitelna

Roční poplatky za vedení účtu stavebního spoření se pohybují od 250 Kč například u Wüstenrot stavební spořitelny až po 360 Kč u HYPO stavební spořitelna, ale důležité jsou i další poplatky jako třeba poplatek za zřízení smlouvy o stavebním spoření či za písemný výpis z účtu.

Online srovnání stavebního spoření + objednávka

Pokud o zřízení smlouvy o stavebním spoření uvažujete, můžeme vám prostřednictvím odkazu, který vidíte níže, nabídnout zajímavé srovnání nabídek jednotlivých stavebních spořitelen v ČR, díky němuž si můžete vybrat tu nejvýhodnější nabídku a v případě zájmu je možné ihned provést objednávku stavebního spoření přes internet. Díky absenci lidského faktoru vás zřízení stavebního spoření pro sebe či své malé dítě vyjde dokonce levněji. A kdo by nechtěl ušetřit nějaké peníze, že…

Při vyplňování formuláře pro porovnání stavebních spoření budete dotázáni na to, zda budete požadovat státní podporu (nejspíše ano), datum narození účastníka stavebního spoření, požadovanou cílovou částku (zahrnuje i možnost čerpání překlenovacího úvěru na bydlení), dležitou položkou je také minimální částka měsíčního vkladu na účet stavebka a požadovaná částka měsíčního vkladu a samozřejmě počátek stavebního spoření.

  • státní podpora 15 % z naspořené částky ročně
  • reálná úroková sazba až 6,9 % z naspořené částky
  • lze uzavřít více smluv o stavebním spoření (1 státní podpora)
  • možnost kdykoliv po 2 letech čerpat překlenovací úvěr
  • vklady jsou pojištěné (90 %, max. 25 000 EUR)
  • nakládání s naspořenými penězi není jakkoliv omezeno