Půjčku.net Rss

Spořící účet: dobré zhodnocení vložených peněz a uložení úspor

Aktuální informace, zprávy, Bankovní produkty, služby, Různé příspěvky, informace | Dne 10-04-2010

Spořící účet:dobré zhodnocení vložených peněz a uložení úspor. Klasické běžné osobní účty jsou spíše žroutem peněz, než aby svému majiteli nějaké ty peníze naspořily. Pokud občas míváte nějaké peníze navíc, nebo prostě chcete trochu spořit, nabízí se možnost zřízení tzv. spořícího účtu ING Konto , tedy bankovního programu, kde lze díky vyšším úrokům vložené peníze lépe zhodnotit. Jedním z často využívaných je například ING konto spořící účet od společnosti ING.cz.

Spoření peněz s minimálním rizikem

Možností jak výhodně uložit své peníze je samozřejmě více, ale klient který se v produktech moderního bankovnictví příliš nevyzná raději volí jistotu před vyšším zhodnocením vložených prostředků. Pokud své těžce vydělané peníze chcete uložit s možností zhodnocení, lze využít například penzijní připojištění, stavební spoření, termínované vklady a spořicí účty. Právě možnost uložit své finance na spořící účet patří mezi nejčastěji využívané a k oblíbeným patří například spoření s ING kontem.

  • ING konto – spořící účet: informace a objednávka
Zřízení spořícího účtu ING konto, stejně jako jeho vedení, je zcela zdarma a bez poplatků!

Spořící účet ING konto: uložte peníze chytře

Mezi základní předpoklady, které ovlivňují výběr správného spořícího účtu klientem patří bezesporu flexibilita vkládaných a vybíraných peněz a možnost disponovat s nimi kdykoli klient potřebuje. Minimální nebo žádné paušální či jednorázové poplatky a samozřejmě klient u spořícího účtu očekává nějaké zúročení svých vkladů.

ING konto splňuje základní předpoklady výhodného produktu pro spoření uložených peněz především díky možnosti vkládat finance dle svobodné vůle klienta a především je zřízení a vedení tohoto běžného účtu + spořícího účtu zdarma.