Půjčku.net Rss

SAP – dodavatel podnikového softwaru a IT aplikací

Různé příspěvky, informace | Dne 30-07-2009

SAP – dodavatel podnikového softwaru a IT aplikací. Na českém trhu působí společnost SAP od roku 1992 a dosud získala více než 900 českých zákazníků z oblasti podniků, finančních institucí a organizací státní správy a samosprávy. Toto je tvrzení samotné společnosti uvedené na oficiálních webových stránkách.

Obchodní softwarové aplikace pro podnikání – firmy

Mezi zákazníky SAP Financing patří nejen velké společnosti a organizace, ale i menší a střední firmy. Ať už tedy spadáte do jakékoli formy a velikosti podnikání, má vám společnost SAP.com/cz co nabídnout. SAP je jedním z největších dodavatelů obchodních softwarových aplikací (EAS) a prokazujete to i podíl na českém trhu, který má být někde okolo 53%.

IT řešení a podnikový software pro vývoj společnosti

Díky kvalitnímu podnikovému softwaru se dnes firmy mohou snáze prosadi a zefektivnit svůj postup při vývoji a rozšiřováni firmy a jejích služeb. Kvalitně navržení IT systém je dobrou cestou, jak v dnešní „efektivní“ době snáze uspět mezi konkurenčními produkty. Více o sap na webu společnosti. Počáteční investice mohou být poměrně vysoké, nicméně to je věc kalkulace.

  • software / hardware
  • software třetích stran společně s řešením společnosti SAP
  • služby (customizace, instalace, školení)
  • náklady interního projektu
  • údržba první rok po nákupu licencí

Workshopy 2009, školení, vzdělávání a konzultace

U společností s takto širokým záběrem a celosvětovou působností lze očekávat i kvalitní služby týkající se vzdělávání a konzultací se stávajícími klienty a zákazníky SAPu. Tzv. workshopy jsou každým rokem stanovovány a dočkáte se na nich výstupu SAP aplikačních a technických konzultantů a programátorů. Součástí školení bývají informace o řešeních SAP a novinky z české legislativy a zákonů ČR (zákonných norem).