Půjčku.net Rss

Samsung Corby S 3650: levný mobil s dotykovým displejem

Aktuální informace, zprávy, Mobilní telefony, mobily, Různé příspěvky, informace | Dne 09-01-2010

Samsung Corby S 3650: levný mobil s dotykovým displejem. Trh s mobilními telefony je velmi pružný a flexibilní vzhledem k potřebám a choutkám zákazníků stejně tak, jako vůči novinkám jiných výrobců. Příchod velmi populárního mobilu iPhone od firmy Apple vzbudil neobvyklý ohlas a po několika měsících jsou i ty nejlevnější mobil vybaveny dotykovým displejem. Samsung Corby S 3650 patří mezi ty levnější varianty s dotykovým displejem, kde lze při koupi výrazně ušetřit.

Mobilní telefon S 3650 od Samsungu za 2900 kč

V rámci konkurenčního boje a ulovení svého zákazníka se výrobci mobilních telefonů snaží ohromit různými způsoby. V nejprodávanější kategorii Low End mobilních zařízení je i výše zmíněný Samsung Corby S 3650, který však přes cenu, která nepřekročí 3000 Kč disponuje dotykovým displejem poměrně slušných rozměrů, digitálním fotoaparátem 2 Mpix, Bluetooth rozhranním pro přenos fotografií, textových dokumentů, videí, nastavení mobilu a jiných souborů. Velký dotekový displej umožňuje především pohodlné prohlížení fotografií a videí a umožnuje pohodlné ovládání nastavení celého mobilu.

Pokud vám bohatě postačí 2 megapixelový foťák, dotykáč s velkými rozměry a integrovaný púřehrávač Mp3 skladeb, pak jste právě kápli na povedený mobilní telefon. Kromě výše uvedených informací je totiž Samsung Corby S 3650 také designově povedeným mobilním telefonem s nevšedním vzhledem, který jistě upoutá.

Proč si brát půjčku či mobil na splátky?

U mobilů za ceny okolo 3000 kč si většina lidí ani nemusí půjčovat peníze od banky, popřípadě využívat nějaký spotřebitelský úvěr či splátkový prodej. Vyhněte se nutnosti splácet peníze za mobil s nějakým navýšení a raději si kupte například levnější produkt (Samsung Corby S 3650) za hotové peníze.