Půjčku.net Rss

Rychlá půjčka do 24 hodin, peníze na ruku ihned?

Nebankovní společnosti | Dne 29-07-2009

O tom kde a jak získat půjčku ihned, tedy peníze na ruku do 24 hodin, se dozvíte z mnoha článků zde. Na této stránce vám zpřehledníme základní poskytovatele nebankovních půjček, kteří jsou schopni poskytnout vám půjčku ihned po schválení a podpisu smlouvy. Zpravidla vám tyto instituce pošlou peníze do 24 hodin od schválení požadovaného úvěru.

Cofidis půjčka do 24 hodin, peníze na ruku

Jednou ze společností poskytujících půjčky ihned do 24 hodin je také Cofidis.cz. Jedná se většinou o nižší peněžní částky, které však klient dostane zpravidla do 24 hodin od zažádání a následného schválení a podpisu smlouvy. Samotná půjčka může vypadat poměrně výhodně, ale dejte si velký pozor na prodlení při případných splátkách půjčky, protože v případě že nedoplatíte půjčku ve stanoveném limitu, bude vám účtováno mnohem vyšší RPSN, než jaké bylo stanoveno při podpisu smlouvy o půjčku.

  • Cofidis – více informací a žádost o půjčku online

Cetelem půjčky a spotřebitelské úvěry online

Společnost Cetelem patří svým záběrem a poskytovanými službami do nebankovního sektoru. Kromě osobních půjček a nebankovních úvěrů najdeme mezi hlavními produkty Cetelem.cz především splátkový prodej a nejrůznější spotřebitelské úvěry. Na mnoha obchodních místech si můžete zakoupit zboží (elektroniku, služby, sportovní potřeby, oblečení) díky CETELEMu na splátkový kalendář, u některých verzí také s až několikaměsíčním odročením splátek půjčky.

  • Cetelem – více informací o půjčce od Cetelemu

Obecné nevýhody rychlých nebankovních úvěrů

Tyto nebankovní úvěry mají většinou několik společných nevýhod, na které by měl žadatel vždy a nekompromisně pamatovat. Podíváte-li se na množství exekutorských firem, musí vám být jasné, že bez velkého množství dlužníků by tyto společnosti nebyly. Je tedy vidět, že se až příliš lidí dostává do problémů se splácením půjček, hypoték a jiných (třeba spotřebitelských) úvěrů.

  • výhoda rychlých peněz bývá vykoupena nevýhodnými splátkami
  • zdánlivě dobré podmínky se mohou rychle změnit při opožděné splátce – naplánujte si reálný kalendář splátek
  • v případě neřádného splácení vás může velmi rychle navštívit exekutor či zákonný zástupce exekutorského úřadu

Více informací o půjčkách a úvěrech ihned bez nutnosti vlastnit výpis z registru dlužníků, stejně tak jako o půjčkách na směnku se dozvíte pod následujícími odkazy: