Půjčku.net Rss

Proč rezervovat letenky přes vyhledávač Královna on-line?

Aktuální informace, zprávy, Různé příspěvky, informace | Dne 05-01-2010

Proč rezervovat letenky přes vyhledávač Královna on-line? Od dob, kdy bylo možné rezervovat letenky pouze na místech tomu určených a zdlouhavě prostřednictvím telefonu, již uplynulo dost času. Dnes v době online obchodování prostřednictvím globální celosvětové sítě internet je již tato technika na vedlejší koleji a do popředí se dostává mnohem pohodlnější možnost, a sice rezervace letenek přes internet. Jednou z možností objednávky letenky online je využití rezervačního systému Královna.cz – letenky on-line (vyhledávač Student Agency).

Výhody objednávky levných letenek online

Nemusíte nikam chodit, právě naopak. Z prostředí pohodlí vašeho domova si můžete zcela zdarma a nezávazně prohlédnout nabídku mnoha leteckých společností sdruženou na jednom místě a sice v prostředí databáze společnosti Královna. Kromě nabídky klasických letenek velkých leteckých dopravců najdete v seznamu odletů a především pak v akční nabídce letenek také palubní lístky na letadla nízkonákladových aerolinek, jejichž letenky patří k těm nejlevnějším.

  • systém Královna vyhledá nejnižší cenu v rozmezí ±7 dní, ±3 dny nebo ±1 den od zadaného data (popř. pouze v zadaných termínech)
  • automaticky vyhledává kromě odletu z Prahy i lety z Vídně a Mnichova, kde může existovat výhodnější nabídka (volba je na Vás)
  • atraktivní služba s názvem „online AKČNÍ NABÍDKA“ ukazuje volná místa za akční cenu u letů až na 3 měsíce dopředu
  • součástí rezervace letenky je i možnost zakoupit online pojištění (komplexní pojištění Optimum / základní Basic)
  • rezervace ubytování online – po dokončení objednávky systém automaticky zobrazí nabídku hotelů dle vámi zvolené lokality příletu
  • vybranou letenku máte možnost zaplatit kartou online
  • po rezervaci vaší cílové letenky budete kontaktováni letovým operátorem, který dojedná podrobnosti a zodpoví vaše případné dotazy
ONLINE REZERVACE LETENEK
Místo odletu:
Místo příletu:
Datum odletu: (DD.MM.RRRR)

Datum návratu: (DD.MM.RRRR)