Půjčku.net Rss

Recenze zboží a služeb: napište vlastní recenzi výrobku

Aktuální informace, zprávy, Různé příspěvky, informace | Dne 08-11-2009

Recenze zboží a služeb: napište vlastní recenzi výrobku. Recenze (z latiny re-censeó, znovu posoudit, zhodnotit) je kritické vydání či psaný posudek odborného či uměleckého díla, nebo opravené dílo předešlé. Na internetu se pojem „recenze“ rozšířil velmi rychle a to z prostého důvodu. Reklamní triky a chvalozpěv prodejců zboží či služeb neodpovídá zdaleka kvalitám vychvalovaného produktu a tudíž není nad recenze a zkušenosti těch, kteří daný výrobek měli možnost vyzkoušet, popřípadě si jej zakoupili.

Zapojte se aktivně a řekněte svůj názor

Jistě jste někdy využili zkušeností někoho jiného, popřípadě před dovolenou využíváte serverů, kde lze nalézt recenze hotelů, cestovních kanceláří a celých hotelových komplexů na dovolené v cizině. Takovéto názory uživatelů (recenze) jsou velmi cenné a mají mnohem větší vypovídající hodnotu, než přímé chvalozpěvy samotných prodejců.

Pokud byste rádi přispěli svou vlastní recenzí nějakého výrobku, jehož výhody (klady) a nevýhody (zápory) jsou vám dobře známy, můžete svůj názot ventilovat ve své vlastní recenzi na serveru podebradsko v sekci (rubrice) recenze.

Kategorie pro přidávání recenzí zboží či služby

Základní kategorie, do kterých lze katalogové zápisy zdarma přidávat, vypadají následovně: Auto, moto, doplňky – Dovolené, zájezdy – Mobilní telefony – Recenze hotelů – Digitální fotoaparáty – GPS navigace – Mp3 přehrávače – Restaurace, bary – Digitální kamery – Internetové obchody – PC software, hardware – Služby na internetu – Digitální, LCD televize – Kamenné obchody -Počítačové hry . Zážitek jako dárek …

  • Podebradsko.com – zpravodajství, nabídka práce, katalog, inzerce, zábava, videa a mnoho dalších zajímavostí