Půjčku.net Rss

Horizontální žaluzie, venkovní rolety, levné římské látkové

Kategorie Aktuální informace, zprávy, Reality - rodinné domy, byty, Různé příspěvky, informace | Dne 17-03-2010

Horizontální žaluzie, venkovní rolety, levné římské látkové. Žaluzie patří stále mezi nejrozšířenější protisluneční ochranu a dnes, kdy mnoho lidí mění svá stará okna za nová plastová okna s lepší tepelnou izolací a odolností vůči rozmarům počasí, se po kvalitních a levných žaluziích shání ještě více lidí. Kromě klasických horizontálních žaluzií jsou to také předokenní (venkovní rolety) a stahovací či vertikální žaluzie do domácnosti či kanceláře.
…číst celé


Srovnání stavebních spoření a nabídek stavebních spořitelen

Kategorie Aktuální informace, zprávy, Bankovní produkty, služby, Reality - rodinné domy, byty | Dne 24-09-2009

Srovnání stavebních spoření a nabídek stavebních spořitelen. Stavební spoření patří již několik let mezi ty výhodnější formy spoření finančních prostředků, které jsou navíc dotovány státní podporou. Příspěvek od státu se sice během několika let citelně snížil, nicméně stavební spoření stále patří mezi produkty, které jsou z hlediska naspořených peněz, jejich úročení a možností využití pro klienta celkem výhodné.
…číst celé


Příspěvek na bydlení, výpočet jeho výše kalkulačkou

Kategorie Aktuální informace, zprávy, Reality - rodinné domy, byty | Dne 14-09-2009

Příspěvek na bydlení, výpočet jeho výše kalkulačkou. Máte rodinu, nebo žijete sám/sama a máte malé příjmy na pokrytí nákladů spojených s bydlením? Státní příspěvek na bydlení pokrývá potřeby obyvatel České republiky s malými příjmy ze zaměstnání, ať již se jedná o rodinu či jednotlivce. Poskytnutí tohoto příspěvku (státní dotace) je samozřejmě vázáno na nějaká pravidla a podmínky, které je nutné ze strany žadatele dodržet pro získání samotného příspěvku na bydlení – státní sociální podpory občanů.
…číst celé


V Praze 8 Karlín probíhá výstavba Rezidence Křižíkova – reality

Kategorie Aktuální informace, zprávy, Reality - rodinné domy, byty | Dne 07-09-2009

V Praze 8 Karlín probíhá výstavba Rezidence Křižíkova – reality. Pražáky, ale i mimopražské občany, kteří shánějí v Praze nějaký byt nebo rezidenci jistě bude zajímat fakt, že již od roku 200 probíhá v Praze 8 Karlíně internzivní výstavba rezidenčních bytů. Dle vyjádření stavitele a organizátora prodeje budou ceny bytů v rozpětí od 2 277 000 Kč do 12 072 000 Kč, což jsou sice poměrně vysoké částky, ale v porovnání s ostatními pražskými realitními projekty se zase o tak vysokou cenu nejedná.
…číst celé