Půjčku.net Rss

Neúměrný nárůst zadlužení státního rozpočtu je cesta do pekel

Kategorie Aktuální informace, zprávy, Politika, politické strany | Dne 04-09-2009

Neúměrný nárůst zadlužení státního rozpočtu, cesta do pekel. Lidé se podivují především nad tím, co je jim jako podivuhodné předloženo. Pokud někdo před před deseti lety zmínil, že státní dluh během dvou let narostl o 20 %, byli lidé mírně šokováni. Jak je pak možné, že dnes jsou lidé „zděšeni“ podobným způsobem, přestože státní dluh činil v roce 2000 289,3 mld korun a poslední zaznamenaný rok, tedy rok 2008 již dluh narostl více než trojnásobně, tedy na 999,8 miliardy korun českých.
…číst celé


Předčasné volby 2009 se odkládají

Kategorie Politika, politické strany, Různé příspěvky, informace | Dne 01-09-2009

Většina obyvatel České republiky již věřila ve vyhlášené volby, které se měly konat ve dnech 9. a 10. října, ale ústavní soudci odložili výkon rozhodnutí prazidenta republiky Václava Klause. Předčasné volby se tedy konat nebudou! Kromě mnoha jiných otázek, které tato situace pochopitelně vyvolává v obyvatelích České republiky se nabízí také otázka toho, kam až může Ústavní soud při svých rozhodnutích zajít.
…číst celé


Věci veřejné – politická strana přímé demokracie

Kategorie Politika, politické strany, Různé příspěvky, informace | Dne 31-08-2009

Věci veřejné – politická strana přímé demokracie. nová politická strana „Věci veřejné“ sama sebe označuje za politickou stranu přímé demokracie. Hlavní myšlenkou (politickým prohlášením), která staví na přímé demokracii, je komunikace a spolupráce se samotnými občany, jejichž hlas a odbornost by měly být pro tuto politickou stranu rozhodující. Dle vyjádření na oficiálních stránkách se mohou všichni občané české republiky účastnit některých rozhodnutí online na webu strany a tím ovlivňovat samotný politický program politické demokratické strany Věci veřejné.
…číst celé