Půjčku.net Rss

List of car insurance companies in United Kingdom

Kategorie Aktuální informace, zprávy, Bankovní produkty, služby, Pojišťovny a produkty | Dne 10-04-2010

Are you searching the best auto insurance company in the United Kingdom? But how to recognize the best car insurance quote? The price of liability insurance is not the only important factor. How about a car insurance limits? Accident insurance. Bonuses for claims-free record, etc.? There is a database of car insurance companies across Britain. You have to read this list and compare all offers, prices and limits. Find the best car insurance company in U.K and compare prices. Everybody wants to know what are the best auto insurance companies in the United Kingdom for the year 2015 – 2016. There are dependent and independent tests of various organizations and institutes, but where to look first?

In the UK, there is a lot of car insurance companies and intermediaries (affiliate programs on the Internet) and your goal is to compare Them among themselves. The most popular are Royal & Sun Alliance, Frizzell auto insurance, LV, NFU Mutual Insurance Cooperative Service for cars and trucks, Marks and Spencer, IAM Surety (Adelaide), Aviva insurance company – get car insurance quotes for free, Chaucer or Tesco. Would you like to get car insurance quotes (prices) from £ 180? Look at Aviva website and read carefully! There are bonuses as: uninsured driver promise or 24/7 Claims line (not for the cheapest variant of car insurance from Aviva). For post-insurance, there are also transport options after an accident.

  • You could save up to 20% online
  • You can quote online in 5 minutes – i am not sure if ano
  • Up to 1/3 off with Aviva MultiCar when you add a second car or van
  • Our UK team are available 24/7, 365 days a year if you need to make a claim – for premium customers only?
  • Personal Claim Manager
  • Following an accident we’ll be with you in less than 45 minutes.
  • If you’re hit by an uninsured driver and it wasn’t your fault, your no claim discount will not be lost and we’ll refund any excess you’ve had to pay. You’ll need to provide us with details of the other vehicle and driver.
RAC
90,92
SAGA
89,66
Royal & Sun Alliance
87,66
frizzell
87,57
LV
86,56
NFU Mutual
86,47
Cooperative Insurance Service
85,49
Marks and Spencer
84,69
IAM Surety (Adelaide)
84,62
Aviva
84,53
Chaucer
84,43
Tesco
83,96
LloydsTSB
83,74
Churchill
83,03
John Lewis
82,95
Direct Line
82,57
More Than
82,49
Ageas
82,27
Esure
82,08
Admiral
82,05
AA
81,99
Swinton
81,91
Hastings Direct
81,81
Privilege
81,52
RIAS
81,5
Adrian Flux
80,94
Post Office
80,71
AXA
80,07
Swiftcover
79,75
Sheila’s Wheels
77,15

Sport na dovolené? Nezapomeňte na dobré zdravotní pojištění!

Kategorie Aktuální informace, zprávy, Pojišťovny a produkty, Různé příspěvky, informace | Dne 10-04-2010

Sport na dovolené? Nezapomeňte na dobré zdravotní pojištění! Blíží se jaro, konec zimy a cestovní kanceláře (kamenné i internetové) opět začínají zažívat čilý ruch po probdělé zimě. Mnoho lidí již neakceptuje klasickou dovoelnou typu: objednat u CK zájezd, ubytování, lehátko na pronajaté pláži…ale raději si vybírají dovolenou podle svého gusta. Čím dál častěji se jedná o aktivní dovolenou za sportem a jinými aktivitami. Zdravotní pojistka by měla být v takovém případě samozřejmostí!
…číst celé


Vchodové dveře plastové, interiérové a bezpečnostní dveře

Kategorie Aktuální informace, zprávy, Nezařazené příspěvky, Pojišťovny a produkty, Různé příspěvky, informace | Dne 08-04-2010

Vchodové dveře plastové, interiérové a bezpečnostní dveře. Volba kvalitních vchodových (vstupních) dveří souvisí s financemi a pojištěním více, než si mnozí z vás asi pomyslí. V případě, že doma skrýváte bohatství, nebo jen chcete mít svůj majetek pojištěný, jedním z požadavků pojišťovny může být také žádost o instalaci bezpečnostních dveří. Vchodové dveře jsou tedy nejen designovým doplňkem, ale za jistých okolností mohou i chránit váš majetek a v případě protipožárních dveří i životy lidí…
…číst celé


Práce v zahraničí a povinnost platit zdravotní pojištění

Kategorie Aktuální informace, zprávy, Pojišťovny a produkty, Různé příspěvky, informace | Dne 18-03-2010

Práce v zahraničí a povinnost platit zdravotní pojištění. Lidí, kteří shánějí nějakou práci v cizině a nemusí se jednat pouze o Evropskou Unii, je čím dál více, le kromě finančního přilepšení takový krok ssebou nese i jistá omezení, popřípadě další důležité kroky, na které je potřeba myslet. Přestože jsme v EU, má každý člověk z České republiky povinnost platit alespoň základní zdravotní pojištění.
…číst celé


AXA Bank: pojišťovna přichází s Axa spořícím účtem

Kategorie Aktuální informace, zprávy, Bankovní produkty, služby, Pojišťovny a produkty | Dne 18-03-2010

AXA Bank: pojišťovna přichází se spořícím účtem. Pojišťovací ústav Axa, který patří k předním pojišťovnám nejen na českém trhu se v České republice rozhodl posílit svou pozici vstoupením na bankovní trh. Známá pojišťovna dnes tedy vystupuje a funguje také jako bankovní ústav AXA Bank a zpočátku přišla s nabídkou oblíbených spořících účtů.
…číst celé


Nejlevnější povinné ručení a porovnání cen na internetu online

Kategorie Aktuální informace, zprávy, Pojišťovny a produkty, Různé příspěvky, informace | Dne 22-01-2010

Nejlevnější povinné ručení a porovnání cen na internetu online. Pojištění motorového vozidla pro provoz na pozemních komunikacích je povinné ze zákona, proto povinné ručení. Je-li něco nutné platit, vydělává na tom obvykle mnoho firem/osob. To platí i u pojištění aut a to nejlevnější povinné ručení se rozhodně neobjednává na pobočce, ale při pečlivém porovnání cen a nabídek jednotlivých pojišťoven on-line na internetu.
…číst celé


Chci si pojistit auto, levně! Porovnejte ceny povinného ručení on-line

Kategorie Aktuální informace, zprávy, Pojišťovny a produkty, Různé příspěvky, informace | Dne 18-01-2010

Chci si pojistit auto, levně! Porovnejte ceny povinného ručení on-line. Sháníte se na nový rok 2010 po lepším a levnějším povinném ručení pro své vozidlo? Jedním z fenoménů posledních měsíců (roku) je objednávka nejrůznějších produktů a služeb přes internet. Nejedná se o klasický e-shop, ale o možnost porovnání povinného ručení na auto on-line na internetu a následnou možnost přímé objednávky takového autopojištění.
…číst celé


Povinné ručení 2010: srovnání sazeb pojištění vozidel online

Kategorie Aktuální informace, zprávy, Pojišťovny a produkty, Různé příspěvky, informace | Dne 10-01-2010

Povinné ručení 2010: srovnání sazeb pojištění vozidel online. Mnoho lidí pro své motorové miláčky zaplatilo povinné ručení (zákonné pojištění motorového vozidla) již před koncem roku 2009. Pro ty z vás, kteří si koupili nový automobil, nebo si prostě z jiného důvodu potřebujete sjednat povinné ručení v roce 2010 je k dispozici online srovnání cen a porovnání produktů jednotlivých pojišťoven na českém trhu.
…číst celé


Hasičská vzájemná pojišťovna – komplexní nabídka pojištění

Kategorie Aktuální informace, zprávy, Pojišťovny a produkty | Dne 23-10-2009

Hasičská vzájemná pojišťovna – komplexní nabídka pojištění. Hvp.cz patří mezi nejstarší pojišťovací ústavy v ČR, založena byla v roce 1900 v Brně. Mezi pojistné produkty, které najdete v portfoliu Hasičské vzájemné pojišťovny, patří například: pojištění staveb, pojištění domácnosti, pojištění odpovědnosti, havarijní pojištění, povinné ručení, úrazové pojištění, cestovní pojištění, životní pojištění. Právě pojištění vozidel patří mezi hojně prezentovaný produkt.
…číst celé


Česká podnikatelská pojišťovna – povinné ručení, pojištění ČPP

Kategorie Aktuální informace, zprávy, Pojišťovny a produkty | Dne 22-10-2009

Česká podnikatelská pojišťovna – povinné ručení, pojištění ČPP. Mezi universální pojišťovny na českém trhu patří i Česká podnikatelská pojišťovna (cpp.cz – Vienna Insurance Group). Mezi nabídkou produktů této pojišťovny najdete například pojištění vozidel (povinné ručení), pojištění osob, pojištění na cesty, pojištění majetku, pojištění odpovědnosti, či třeba pojištění podnikatelů a podnikatelských rizik.
…číst celé