Půjčku.net Rss

Dotykové mobilní telefony: moderní mobily fungují na dotek

Kategorie Aktuální informace, zprávy, Mobilní telefony, mobily | Dne 28-01-2010

Dotykové mobilní telefony: moderní mobily fungují na dotek. Celá tahle pohádka začala rozšířením jednoho z prvních pokročilých mobilních telefonů s dotykovým displejem, a sice s mobilem značky Apple iPhone. Tento přístroj, který již zdaleka není jen na telefonování, si velmi oblíbili nejen v Appleovské americe, ale v mnoha zemích této planety. Ostatní značky jako Nokia, Samsung, Sony Ericsson a další se samozřejmě rychle přidaly a dnes je většina mobilů s dotykáčem.
…číst celé


Nejlevnější mobilní telefony Nokia, Samsung, LG, Sony Ericsson

Kategorie Aktuální informace, zprávy, Mobilní telefony, mobily, Různé příspěvky, informace | Dne 22-01-2010

Nejlevnější mobilní telefony Nokia, Samsung, LG, Sony Ericsson. Mobily a příslušenství k mobilním telefonům patří mezi velmi konkurenční odvětví a tak není divu, že si výrobci a prodejci vzájemně konkurují i cenami. Ty nejlevnější mobilní telefony lze jen stěží koupit v kamenném obchodě, ale jako u mnoha jiného druhu zboží se značky jako Sony Ericsson, finská Nokia, LG electronics, Samsung a jiné druhy mobilů koupí nejlevněji na internetu v internetových obchodech (eshopy).
…číst celé


Porovnání cen mobilních telefonů, notebooků: recenze zboží

Kategorie Aktuální informace, zprávy, Mobilní telefony, mobily, Různé příspěvky, informace | Dne 10-01-2010

Porovnání cen mobilních telefonů, notebooků: recenze zboží. Nejste si jisti kvalitou kupovaného zboží, popřípadě jeho cenou vzhledem ke konkurenčním produktům? Nápomocnou službou vám může být tzv. porovnání cen a kvalit vybraného zboží na serverech k tomu určených.
…číst celé


Samsung Corby S 3650: levný mobil s dotykovým displejem

Kategorie Aktuální informace, zprávy, Mobilní telefony, mobily, Různé příspěvky, informace | Dne 09-01-2010

Samsung Corby S 3650: levný mobil s dotykovým displejem. Trh s mobilními telefony je velmi pružný a flexibilní vzhledem k potřebám a choutkám zákazníků stejně tak, jako vůči novinkám jiných výrobců. Příchod velmi populárního mobilu iPhone od firmy Apple vzbudil neobvyklý ohlas a po několika měsících jsou i ty nejlevnější mobil vybaveny dotykovým displejem. Samsung Corby S 3650 patří mezi ty levnější varianty s dotykovým displejem, kde lze při koupi výrazně ušetřit.
…číst celé


Nokia X6: mobilní telefon za 13.000,-

Kategorie Aktuální informace, zprávy, Mobilní telefony, mobily, Různé příspěvky, informace | Dne 09-01-2010

Nokia X6: mobilní telefon za 13.000,-. Nový a poměrně očekávaný mobilní telefon od finského výrobce Nokia s typovým označením Nokia X6 do Česka zatím nedorazil, ale již dnes se stal velmi diskutovaný a to nejen díky masivní propagaci Nokie, ale především po zkušenostech uživatelů v jiných zemích, kde Nokia X6 zapůsobila vslutku dobře. Cena v záhlaví informuje o 13.000 Kč, nicméně se jedná o jakousi předběžnou cenovku, která počítá spíše s nižším oceněním. Skutečná cena může při zahájení prodeje být okolo 13.800 kč.
…číst celé


Výprodej mobilních telefonů za nízké ceny

Kategorie Aktuální informace, zprávy, Mobilní telefony, mobily, Různé příspěvky, informace | Dne 06-01-2010

Výprodej mobilních telefonů za nízké ceny. Je po vánočních svátcích a spousta obchodníků potřebuje vyčistit své skladové zásoby pro příjem nového zboží. V případě prodeje elektroniy a mobilních telefonů obvzlášť jdou ceny dolů i o tisíce korun. Pokud máte v merku nějaký oblíbený mobilní telefon, ale cena se vám zdála příliš vysoká, zkuste se poohlédnout po výprodejích v kamenných i internetových obchodech, zda tam na vás váš mobilní miláček nečeká s cenovkou řádově nižší než před vánoci.
…číst celé


Mobilní telefony: recenze mobilů a mobilních telefonů

Kategorie Aktuální informace, zprávy, Mobilní telefony, mobily, Různé příspěvky, informace | Dne 04-01-2010

Mobilní telefony: recenze mobilů a mobilních telefonů. Mezi techniku, která bývá mezi uživateli velmi často obměňovaná a její výměna neprobíhá pouze na základě zastarání či nefunkčnosti, ale především z důvodu změny módy a trendů patří především mobilní telefony a jiná mobilní technika.
…číst celé