Půjčku.net Rss

Půjčky ze soukromých zdrojů – půjčka ihned na ruku

Nebankovní společnosti, Různé příspěvky, informace | Dne 13-08-2009

Půjčky ze soukromých zdrojů – půjčka ihned na ruku. O rychlých půjčkách a tzv. půjčkách na směnku jsme toho napsali již dostatek (viz. odkazy uvedené níže) a proto bude tento článek poměrně krátký. Půjčky ze soukromého zdroje jsou totiž ekvivalentem půjček na směnku, tedy soukromých úvěrů, na které je dotyčnému vystavena směnka, neboli dlužní úpis. Tyto nebankovní úvěry nepatří k těm nejlevnějším, proto je dobré si jejich pořízení řádně rozmyslet. Nezřídka totiž končí majetek dlužníků u správce a vymahatele majetku, u exekučního úřadu (exekutora).

Podepište směnku, půjčku ze soukromého zdroje

Soukromým zdrojem, který vám poskytne půjčku ihned a na ruku, může být jak firma, tak fyzická osoba (živnostník). U firem se může jednat o přebytečný (volné, nevyužité finanční prostředky) kapitál, což nevidí rády a snaží se je například tímto způsobem zužitkovat a zhodnotit, což je celkem pochopitelné. Tyto společnosti jsou ve většině případů v rukou někoho, kdo tomuto systému rozumí a nakládá s firemními finančními prostředky, z čehož má za zprostředkované obchody provizi.

Půjčka ze soukromého zdroje je ekvivalentem k takzvaným půjčkám na směnku.

Půjčky na směnku do 24 hodin na ruku

Na směnku vám dnes může půjčit téměř kdokoli, kdo vám peníze půjčit chce a má znalost potřebných zákonů. Znalosti dnešních podnikatelů jsou někdy až příliš dobré, čímž umožňují kličkovat mezi praktikami, které jsou z hlediska zákona „na hraně“. Je poměrně rizikové podepisovat půjčku na směnku u někoho, koho neznáte dobře a navíc požaduje velmi vysoké úroky, u kterých se dá předpokládat, že je nebudete zvládat řádně splácet. V takových případech nezřídka dochází k exekucím majetku, popřípadě k jiným nepříjemným zákrokům.

Výhody rychlých on-line půjček na počkání

Výhodou soukromých půjček je především rychlost, s jakou dostanete peníze na ruku ihned po podpisu smlouvy. Pokud se totiž s dotyčnou firmou či soukromým podnikatelem dohodnete na konkrétní půjčce, je dost pravděpodobné, že peníze dostanete ihned po po podepsání směnky, popřípadě do 24 hodin od uplynutí dohody. Mezi další výhody patří především fakt, že nemusíte předkládat potvrzení o výši vašich příjmů ze zaměstnání, ani výpis z registru dlužníků ČR. Taktéž nemusíte být vyzváni k přizvání ručitele. toto vše jsou bezesporu výhody, které jsou však vykoupeny vysokou úrokovou mírou a ročním RPSN splátek.