Půjčku.net Rss

Půjčky na směnku

Myslíte, že vám nezbyla již jiná možnost, než se pokusit získat nebankovní půjčku na směnku? Pokud vám již nepůjčí žádný bankovní ústav a dokonce i nebankovní instituce se otáčejí zády, pak ještě zbývá možnost zažádat o půjčku na směnku.

Nebankovní půjčky na směnku bez ručitele a zástavy

Půjčka na směnkuProč půjčku na směnku? Štěstí prý přeje připraveným, ale půjčku dnes dostane kdokoli. Tak by se dala shrnout dnešní situace ohledně půjček nejen v ČR. Bankovní ústavy (banky) po svých klientech stále požadují nějaké záruky (potvrzení o výši příjmů ze zaměstnání, ručení nemovitostí, ručitele, výpis z registru dlužníků a jiné zástavy), což je celkem pochopitelné a světe div se, také poměrně chválihodné. Jiná situace ovšem nastává u dnes tolik využívaných nebankovních ústavů, které poskytují tzv. nebankovní půjčky bez potřeby prokazovat výši příjmů, nebo vlastnit výpis z registru dlužníků osob a tak lidé volí i půjčky na směnku.

Vystavení směnky je rychlé, půjčku dostanete ihned

Podání rukyPůjčky na směnku jsou dodnes víceméně osobní záležitostí. Na směnku vám prostě může půjčit téměř kdokoli, kdo vám peníze půjčit chce a má dané know how, které v tomto případě obnáší především základní znalost zákonů a mít připravené potřebné smluvní podklady. jak jsme již psali, je velmi rizikové podepisovat půjčku na směnku u někoho, koho neznáte dobře a navíc požaduje velmi vysoké úroky, u kterých se dá předpokládat, že je nebudete zvládat řádně splácet. V takových případech nezřídka dochází k exekucím majetku, popřípadě k jiným nepříjemným zákrokům.

U všech nebankovních půjček můžete očekávat vysoké úrokové sazby.

Počítejte s vysokými úroky a ročním RPSN splátek

Online půjčkyPokud jste rozhodnuti upsat se nějaké nebankovní instituci, nebo třeba někomu půjčkou na směnku, měli byste si dát alespoň pozor na základní fakta. Pro řádné splácení půjčky a tedy především pro váš bezstarostný spánek je dobré si ve smlouvě o půjčku stanovit takový splátkový kalendář, jaký budete moci bez problémů pravidelně splácet. U těchto úvěrů (podepsání peněžní směnky) je velmi rizikové zapomenout na předepsané splátky, protože dle smlouvy často naskočí vysoké penále a úroky z poskytnuté půjčky (roční RPSN je vyšší).