Půjčku.net Rss

Půjčky na mateřské dovolené: úvěr pro ženy na MD není výhodnější!

Aktuální informace, zprávy, Nebankovní společnosti, Různé příspěvky, informace | Dne 05-05-2010

Půjčky na mateřské dovolené: úvěr pro ženy na MD není výhodnější! Vážně se vy, ženy, domníváte, že společnosti půjčující peníze budou shovívavější k vašemu těhotenství? Pokud ano, pak jste v bláhovém opojení. Tzv. půjčky pro ženy na mateřské dovolené nejsou ničím jiným než běžnými nebankovními půjčkami u kterých jejich poskytovatelé nevyžadují potvrzení o výši příjmů (jste přeci na mateřské) a mnohdy ani potvrzení o bezdlužnosti (výpis z registru dlužníků)…

Půjčka pro ženu na MD je finančně náročná

Případné snílky je potřeba vyvést z omylu. těhotné ženy, respektive maminky na mateřské jsou poměrně snadným a lehce zranitelným cílem v rukou nekompromisních a velmi tvrdých poskytovatelů půjček. Pokud vám někdo nabídne půjčku na mateřské dovolené s oddůvodněním, že je to speciální nabídka právě pro novopečené maminky, doporučuji rychle nabít silného podezření a poskytovatele rychle vykázat z domu a raději se po nějaké nebankovní půjčce poohlédnout sama.

Můžete klidně dlužit peníze a nemít žádný příjem

Vzbudit podezření by správně měli již komentáře typu: nevadí, že nemáte žádný příjem ze zaměstnání (jste nezaměstnaná či na mateřské dovolené), případně zápis v registru dlužníků, my vám stejně půjčíme a samozřejmě výhodně. Ne! Nikdo vám takto snadno peníze nepůjčí, a pokud ano, pak rozhodně s vysokým úrokem a celkovým RPSN měsíčních / ročních splátek.