Půjčku.net Rss

Půjčky Komerční banky na pobočkách KB Praha, Brno, Ostrava

Aktuální informace, zprávy, Bankovní produkty, služby | Dne 05-11-2009

Půjčky Komerční banky na pobočkách KB Praha, Brno, Ostrava. KB.cz – Komerční banka patří mezi nejvýznamnější české bankovní ústavy. Je součástí Société Générale (SG) a v ČR poskytuje služby moderního bankovnictví, mezi které patří klasické osobní běžné účty, poskytování půjček a hypoték (hypotečních úvěrů). Nejběžnějším úvěrem Komerční banky je tzv. Půjčka na cokoliv. Povíme si něco málo o půjčkách KB a jejích pobočkách na území České republiky (Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Kladno).

Půjčka bez rizika – je to opravdu perfektní půjčka?

Pokud jste občanem ČR, můžete zažádat o tzv. Perfektní půjčku, která je určena pro osobní (nepodnikatelské) potřeby. U této hotovostní půjčky můžete počítat s částkou minimálně 30.000 Kč a maximální výší úvěru do 250.000 Kč. I u maximální možné výše půjčky je vidět, že je určena pouze na osobní použití (platba za zboží u obchodníka, spotřební zboží, koupě dovolené).

V některých případech Komerční banka nepožaduje zajištění (nemovitostí, ručitelem) a za zpracování a vedení úvěrového účtu neplatíte žádné poplatky. Pokud jste zákazníkem KB.cz a vlastníte internetové bankovnictví mojebanka.cz, můžete o finanční úvěr (Perfektní půjčku) zažádat online přes webové rozhranní.

Komerční banka, pobočky v České republice

Pobočky a bankomaty Komerční banky najdete rovnoměrně rozmístěné po celé České republice a jejich aktualizovaný a kompletní seznam včetně jednotlivých kontaktů a jejich adres najdete na oficiálních stránkách KB.cz. Komerční banka má po celém Česku 386 poboček a 661 bankomatů. Ve velkých městech jako je Praha, Brno, Plzeň, Hradec Králové, Ostrava, Olomouc a mnoho jiných je poboček a bankomatů Komerční banky samozřejmě více.