Půjčku.net Rss

Půjčky bez ručitele, chcete úvěr bez zástavy?

Nebankovní společnosti, Různé příspěvky, informace | Dne 06-08-2009

Půjčky bez ručitele, úvěry bez zástavy. Pokud sháníte bankovní ústav, který vám poskytne půjčku bez ručitele, lze takový najít, ale určitě budou vyžadovat jisté ručení, například formou potvrzení o výši příjmů. Čistokrevné půjčky bez ručitele a jiných zástav je možné získat především od firem, které operují v nebankovním sektoru. A v těchto případech se vyplatí být velmi rozvážný a důkladně porovnat nabídku na trhu, včetně podmínek jednotlivých poskytovatelů půjček.

Nechcete za půjčku ručit svým majetkem?

V prvé řadě musíme případné čtenáře upozornit na fakt, že jakákoli půjčka, která je ve směru ke klientovi výhodnější než jiná, pak tuto výhodu většinou něčím vyváží. V případě půjček bez nutnosti prokazovat výši příjmů, předkládat výpis z registru dlužníků, popřípadě při žádosti o půjčku bez ručitele si můžete být jisti, že daný úvěr bude mít velmi vysoké úroky, alespoň oproti běžným bankovním půjčkám.

Neznáte nikoho, kdo by se za vás u banky zaručil? Máte možnost oslovit firmy nabízející půjčky bez ručitele.

Ručení půjčky nemovitostí, družstevním bytem

Mezi klasické formy ručení půjčky patří ručení nemovitostí (rodinný dům, byt), ale dnes třeba také družstevním bytem. Tato forma ručení bývá často vyžadována u nebankovních úvěrů, kdy však bývá ručeno do poměrně nízké odhadní ceny bytu, například do 50%. Mezi běžné formy ručení patří také ručení jinou osobou, která za vás tímto způsobem částečně převezme závazky a získá nevítanou zodpovědnost za případné neřádné splácení půjčky.

Půjčka bez výpisu z registru dlužníků ČR

Pro řádné splácení těchto druhů půjček (půjčka bez výpisu z registru) a tedy především pro váš bezstarostný spánek je dobré si ve smlouvě o půjčku stanovit takový splátkový kalendář, jaký budete moci bez problémů pravidelně splácet. U těchto úvěrů je velmi rizikové zapomenout na předepsané splátky, protože dle smlouvy často naskočí vysoké penále a úroky z poskytnuté půjčky (roční RPSN je vyšší).