Půjčku.net Rss

Půjčky bez potvrzení o přijmu

Bankovní produkty, služby, Nebankovní společnosti | Dne 06-08-2009

Půjčky bez potvrzení o přijmu patří mezi velmi časté téma internetových diskusí, protože za posledních pár let se změnila bonita českých klientů a mnoho lidí si půjčuje bez vidiny řádného splácení, což banky nerady vidí. U bankovního ústavu musíte pro získání nějaké půjčky předložit právě zmíněné potvrzení o výši příjmů ze zaměstnání, pokud jsou vaše příjmy nedostačující, nebude vám s největší pravděpodobností půjčka schválena. Jsou samozřejmě i další možnosti…

Nemáte v zaměstnání dostatečný příjem peněz?

Pokud žádáte o půjčku u některé z českých bank a nemáte pro výši půjčky dostatečně vysoké vysoké příjmy ze zaměstnání, může se stát, že vám banka žádost o půjčku zamítne. Řešením může být nabídnou ručení formou majetku, popřípadě získání půjčky bez potvrzení o přijmu. U většiny půjček můžete ručit například nemovitostí, popřípadě se za vaše dluhy může zaručit známý, nebo někdo z rodiny. Pokud je pro vás tato varianta neschůdná nebo nemožná, zbývá vám obrátit se na společnosti z nebankovního sektoru.

Dostatečné příjmy jsou dnes nezbytné pro získání běžné bankovní půjčky.

Půjčka bez potvrzení o výši příjmů ze zaměstnání

Pokud budete žádat o půjčku bez potvrzení o příjmu, vězte, že vám bude většinou nabídnut pouze nižší finanční obnos a především se tyto půjčky vyplatí pouze krátkodobě. Je tedy ideální půjčku bez nutnosti dokládat trvalý příjem uhradit co nejdříve. V případě půjček bez nutnosti prokazovat výši příjmů, předkládat výpis z registru dlužníků, popřípadě při žádosti o půjčku bez ručitele si můžete být jisti, že daný úvěr bude mít velmi vysoko nastavené úroky, alespoň oproti běžným bankovním půjčkám. Výhodami je pak především možnost online vyřízení půjčky a její rychlost – peníze dostanete ihned (do 24 hodin) na dohodnutý běžný účet.

Půjčka bez výpisu z registru dlužníků ČR

Pro řádné splácení těchto druhů půjček (půjčka bez výpisu z registru) a tedy především pro váš bezstarostný spánek je dobré si ve smlouvě o půjčku stanovit takový splátkový kalendář, jaký budete moci bez problémů pravidelně splácet. U těchto úvěrů je velmi rizikové zapomenout na předepsané splátky, protože dle smlouvy často naskočí vysoké penále a úroky z poskytnuté půjčky (roční RPSN je vyšší).