Půjčku.net Rss

Půjčky bez registru a poplatků za žádost a vyřízení úvěru

Aktuální informace, zprávy, Nebankovní společnosti, Různé příspěvky, informace | Dne 01-01-2010

Půjčky bez registru a poplatků za žádost a zřízení úvěru. Tisíckrát opakovaná pravda se stává lží…? Rozhodně vám nechceme lhát, ale cítíme potřebu se opakovat. Přestože se za poslední měsíce i roky dostalo do nepříjemných finančních situací velké procento žadatelů o půjčku, situace se kromě menšího množství schválených žádostí příliš nezměnila. Ano, mluvím především o dostupnosti takzvaných půjček bez výpisu z registru, úvěrů bez potvrzení o výši příjmů, popřípadě o stále častějším požadavku na půjčky bez registru a poplatků za jejich žádost, která navíc nemusí být schválena…

Nechcete platit poplatky při žádosti o půjčku?

Celkem pochopitelným přáním mnoha žadatelů o půjčku, je získání půjčky, popřípadě její postoupení ke schvalovacímu procesu bez nutnosti platit nějaké peníze předem za tzv. proces schválení. Nutno podotknout, že některé firmy se tímto způsobem docela příjemně živily a to ve skutečnosti ani nemusely žádné peníze svým potenciálním zákazníkům poskytovat.

  • Myerson – podvody se zálohami na půjčky

Jak jednoduché, po zaplacení vstupních poplatků a podání žádosti tato půjčka jednoduše neprošla a potenciální zákazník tak přišel i o pár tisíc korun za tzv. „poplatek předem„. Jakou radu tedy poskytnout? V prvé řadě zvážit nutnost pořízení půjčky a pokud ji prostě potřebujete, zkuste se obrátit na nějakou důvěryhodnou společnost, popřípadě dejte na radu někoho ze známých či rodiny – není nad dobré reference.

Půjčky bez výpisu z registru dlužníků – cerd

Typickým příkladem nebankovních půjček, kde bývá ještě před schválením úvěru vyžadován po žadateli poplatek za vyřízení žádosti (zpravidla několik tisíc korun), jsou i tzv. půjčky bez výpisu z registru dlužníků. CERD – Centrální registr dlužníků je instituce, která zaznamenává a ukládá do databáze informace o dlužnících v České republice a umožňuje tak přinášet důležité informace o dlužnících a méně bonitních klientech, kteří neprošli schvalovacím procesem u banky či nebankovního poskytovatele půjček.