Půjčku.net Rss

Půjčka pro každého – nevýhodné půjčky bez doložení příjmu

Aktuální informace, zprávy, Nebankovní společnosti | Dne 10-10-2009

Půjčka pro každého – nevýhodné půjčky bez doložení příjmu. Tak to už tu bylo mnohokrát – prodejci půjček a nebankovních úvěrů již nevědí jak oslovit potenciální zájemce o nebankovní úvěr, tak neustále zkoušejí nová pojmenování pro ty samé a stejně nevýhodné produkty. V tomto případě se jedná o tzv. „půjčky pro každého“ a půjčky bez doložení příjmů ze zaměstnání.

Drahý úvěr aneb půjčku pro každého on-line

Co to je proboha půjčka pro každého? Možná máte své vlastní zkušenosti a říkáte si že vám prostě jiná možnost nezbývá, ale já si zase myslím, že je potřeba na tyto záležitosti neustále upozorňovat a pokusit se tak trošku změnit uvažování některých lidí, které je zrovna v případě půjček pro každého poměrně krátkozraké. Stačí se podívat na velmi rozsáhlé pravomoce exekučních úřadů a velmi časté vykonávání exekucí majetku a mnoho z potenciálních zájemců o úvěr by si žádost o půjčku pro každého rozmyslelo, stejně jako o půjčku bez doložení příjmu.

Jakmile je něco v bankovnictví pro každého, pak je to buď lež, nebo nevýhodné!

Půjčku bez doložení výše příjmu ze zaměstnání?

Stejně jako výše zmíněné půjčky pro každého, aneb půjčky bez registru a na směnku, jsou velmi často vyhledávané tzv. půjčky bez doložení výše příjmu ze zaměstnání, jež jsou hledány mnoha lidmi s nízkými příjmy, které nejsou dostatečné pro získání úvěru v bance. Banky volí bonitní klienty u kterých se dá předpokládat, že budou půjčené peníze řádně splácet, což se u lidí s nízkými příjmy z pracovní činnosti nedá očekávat. To je jeden z důvodů, proč jsou nebankovní půjčky bez doložení příjmu online tolik „oblíbené“. Toto platí i o hypotékách a hypotečních úvěrech…

Půjčku bez registru ihned – zápis v registru dlužníků

Stejný případ nastává nejen v případě nedostatečných příjmů ve vašem zaměstnání, ale také v případě, že máte nějaký zápis v centrálním registru dlužníků (CERD), který jste mohli získat například neřádným splácením předchozích půjček a dluhů vůči soukromým institucím (osobám) či státu. Nebankovní půjčku bez registru ihned je další termín, který vznikl právě v souvislosti s potřebou lidí získat půjčku i přes nečistý rejstřík dlužníků.

U půjček bez registru ihned však platí stejné pravidlo jako u půjček pro každého – vysoké úrokové sazby, roční RPSN, náročnější splátkový kalendář, vysoké postihy (úroky z úvěru) v případě neřádného splácení…