Půjčku.net Rss

Půjčka na směnku bez poplatku předem? Ihned na ruku?

Aktuální informace, zprávy, Nebankovní společnosti, Různé příspěvky, informace | Dne 05-05-2010

Půjčka na směnku bez poplatku předem? Ihned na ruku? Nechtěli by toho čeští žadatelé o půjčku trochu moc? Dostat se do svízelné finanční tísně a poté jednoduše požádat nějakého soukromého investora o půjčku na směnku, bez poplatku předem a nejlépe ihned a samozřejmě za nízké nebo žádné poplatky, respektive úrokové sazby? Možná chtěli, ale nedostanou. Zadarmo vám dnes nikdo nepůjčí a nefungovalo to tak nikdy, možná ve státní správě…

Nechci platit poplatky za vyřízení žádosti o půjčku

Pochopitelně, kdo by chtěl platit zbytečně vysoké poplatky za vyřízení žádosti o půjčku a žadatelům se není co divit, protože i českými televizními stanicemi, které se do svých dobře platících inzerentů příliš nemýchají (poskytovatelé jako Provident, Cofidis a společnosti půjčující na směnku ihned), již proběhly zprávy typu: také jste žádali o nebankovní půjčku u některé z českých nebankovních společností a byly vám naúčtovány „manipulační poplatky“ aniž byste jakékoli peníze sami získali? realita je prostě taková, že se firmy snaží z lidí vylákat peníze ještě před tím, než sami půjčku schválí a získají tak mnohdy peníze úplně bez práce, respektive bez rizika spojeného s půjčením peněz.

Půjčka na podepsanou a vymahatelnou směnku

Půjčí-li vám někdo peníze jen tak na „dobré slovo“, není proti vašemu případnému nesplácení půjčených peněz nijak pojištěn a proto se jak společnosti, tak soukromí investoři nejčastěji uchylují k možnosti nechat si na půjčené peníze podepsat směnku. Pro vás je důležité, aby si takový člověk neúčtoval poplatky předem a vy podepište směnku pouze na vypůjčený obnos peněz.