Půjčku.net Rss

Půjčka na auto, koupě vozidla na splátky – leasing

Bankovní produkty, služby, Pojišťovny a produkty, Různé příspěvky, informace | Dne 09-08-2009

Půjčka na auto, koupě vozidla na splátky – leasing. Jedním z velmi žádaných bankovních úvěrů je také tzv. půjčka na auto, nebo na jiný dopravní prostředek. Tyto nákupy lze řešit například spotřebitelským úvěrem, který je vždy vázán na nákup konkrétní věci, v tomto případě na koupi motorového vozidla. Další variantou je využít možnosti nebankovních půjček, kdy si můžete peníze půjčit v podstatě na cokoli, ale pokud udáte účel půjčky, můžete dostat výhodnější podmínky. To platí i v případě že žádáte o úvěr na nákup vozidla. Někdy je pořizovací cena prostě příliš vysoká a finanční možnosti velmi omezené…

Splátkový prodej na pořízení automobilu – půjčky

Splátkový prodej je tedy jednou z variant v případě zájmu o pořízení nového vozu na splátky. Tento druh půjčky si můžete v mnoha případech vyřídit přímo v autobazaru, ať již kupujete nový či ojetý automobil. Prodejci aut a jiných vozidel jsou většinou zmocněni samotnou bankou či jiným peněžním ústavem k uzavírání spotřebitelských úvěrů. Pokud tomu tak není, můžete o něj zažádat u vybraných společností. V podmínkách bývá často povinnost zaplatit nejprve akontaci ve výši například 10% ceny kupované věci (automobilu), u některých poskytovatelů si můžete vybrat dobu splatnosti i to, zda chcete mít výši splátky variabilní nebo naopak pevně stanovenou po celou dobu splatnosti.

Tolik toužíte po novém či ojetém autě a nemáte dostatek hotovosti? Informujte se o půjčkách na auta a spotřebitelských úvěrech.

Leasing na nový či ojetý vůz – koupě na splátky

Jednou z nejběžnějších forem pořízení osobního automobilu na splátky je bezesporu leasing. touto formou si dnes můžete pořídit jak nový, tak i ojetý vůz dle vašeho výběru. Leasing může využít občan České republiky s trvalým bydlištěm v ČR, podnikatel či firma i cizí státní příslušník s povolením k trvalému pobytu na území ČR. V nabídce poskytovatelů leasingu je také tzv. finanční leasing, jehož podstata spočívá v přechodu vlastnického práva k financovanému vozidlu z leasingové společnosti na zákazníka na konci leasingové smlouvy. Do výše měsíčních splátek bývá u leasingu na auto připočítáváno také povinné ručení i havarijní pojištění.

GE Money Auto + povinné i havarijní pojištění

Například u společnosti GE Money Bank si můžete leasing na nákup vašeho nového vozu zřídit prostřednictvím služby nazvané GE Money Auto. Díky této službě můžete financovat nákup jak osobního, tak užitkového vozu na splátky. Žádost je vyřízena přímo u prodejce, výše splátek se nemění po celou dobu splácení leasingu GE Money Auto a dle vyjádření Gemoney dostanete ke smlouvě o půjčku také výhodné povinné ručení a havarijní pojištění.