Půjčku.net Rss

Půjčka ještě dnes přes internet: peníze na ruku za vysokou cenu!

Aktuální informace, zprávy, Nebankovní společnosti, Různé příspěvky, informace | Dne 20-01-2010

Půjčka ještě dnes přes internet: peníze na ruku za vysokou cenu! Opakování matkou moudrosti. Vzhledem k tomu, že přes špatnou finanční situaci řady obyvatel ČR se mnoho lidí stále zajímá o nebankovní půjčky a nabídky různých společností či soukromých investorů a pokládají dotazy typu „peníze na ruku ještě dnes“, píšeme další příspěvek upozorňující nejen na nevýhody nebankovních půjček a jiných druhů úvěrů od jiných institucí než bank, ale také na nefér počínání některých z nich.

Vysoké úrokové sazby a platba za žádost o půjčku

Kromě klasické situace, kdy většinu žadatelů o půjčku bez výpisu z registru, půjčku na směnku či úvěr bez potvrzení o výši příjmů překvapí výše splátek na splátkovém kalendáři až po podepsání závazné smlouvy a půjčení peněz, se mohou klienti těchto firem či soukromých osob setkat i s dalšími nepříjemnými situacemi. Velmi nepříjemná je především situace, kdy podáte žádost o „půjčku na ruku“ a poskytovatel po vás požaduje zálohu i ve výši několika tisíc korun, která je ovšem v mnoha případech nevratná.

Lichvářské a hyenististické počínání je to především v případě, kdy poskytovatel půjčky ani s jejím poskytnutím nepočítá a v podstatě hodlá pouze vybrat pár tisíc korun na žadatelích, kteří ani netuší jak je s nimi nakládáno. Nebezpečí je i v žádostech o půjčku přes internet (peníze na ruku do 24 hodin), kde je dotyčná firma před zákazníkem ještě více schována (maskovaná anonymitou sítě).