Půjčku.net Rss

Prodej letních pneumatik levně: jak vybrat nejlevnější pneu?

Aktuální informace, zprávy, Různé příspěvky, informace, Zajímavosti, vtipná videa | Dne 09-04-2010

Prodej letních pneumatik levně: jak vybrat nejlevnější pneu? Jarní motoristická sezóna již začala a někteří řidiči si doposud nekoupili nové letní penumatiky, přestože ty stávající již další letní období nevydrží. Jak vybrat kvalitní a levnou pneumatiku a přitom „nekouzlit„? Asi nejpřijatelnější metodou je sledování ADAC testů pneu ve světě a samozřejmě také názory a zkušenosti ostatních řidičů v ČR.

Srovnání cen levných pneumatik a recenze řidičů

Prodejce vám může lhát a vychvalovat téměř cokoli, respektive jakoukoli podřadnou gumu, ale zkušenosti obyčejných lidí jsou k nezaplacení a proto se vyplatí sledovat recenze zimních a letních pneumatik a způsob jejich výběru na internetu. Ty nejlevnější pneumatiky za nízké ceny totiž nekoupíte v klasických autobazarech a kamenných pneu-bazarech, ale na internetu.

Pouze cena by při nákupu neměla rozhodnout. Kvalitní pneu by měla mít především dobré funkční vlastnosti (krátká brzdná dráha, pomalé opotřebení, dobré jízdní vlastnosti i na mokru, nízká hlučnost)

Nemusíte kupovat nové pneumatiky zrovna na nejlevnejsipneu.cz, protože ti nejsou automaticky nejlevnější (pouze vám nabídnou stejnou cenu jako v nejlevnějším internetovém obchodě, který jim Vy představíte), ale můžete si je porovnat pomocí on-line srovnávačů cen na netu – volte dobrou cenu, ale také kvalitu!

Půjčka nebo spotřebitelský úvěr na koupi pneu?

Přestože je dnes naprosto běžné půjčovat si peníze téměř na cokoli, na druhou stránku je jasné, že se s vámi nebude nikdo mazlit a i takto běžné půjčky či spotřebitelské úvěry jsou v případě opožděných splátek dostatečným důvodem pro zápis do registru dlužníků (pak už vám banka nepůjčí). V oblasti koupě pneumatik přes internet se setkáme spíše se spotřebitelskými úvěry a možností financovat nákup prostřednictvím nějaké finanční instituce v ČR.

Spotřebitelský úvěr na koupi pneumatik na internetu? Proč ne, ale dejte si pozor na podmínky poskytovatele úvěru…

Běžně je v eshopech k dispozici financování nákupu pneumatik pomocí spotřebitelského úvěru od firmy Cetelemu, nicméně potenciální zájemci pozor – v případě opožděného splacení „dluhu“ vůči Cetelemu vám naskočí skutečně velmi nepříjemné penále!


  • del.icio.us
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Live