Půjčku.net Rss

Přidejte profil firmy do katalogu eshopů zdarma

Aktuální informace, zprávy, Různé příspěvky, informace | Dne 07-11-2009

Přidejte profil firmy do katalogu eshopů zdarma. Internet je čím dál populárnější a za poslední roky se v České republice vyrojilo velké množství internetových obchodů (e-shopů), které mezi sebou soupeří o popularitu mezi uživateli – zákazníky. Pokud provozujete vlastní internetový obchod, jistě se aktivně zajímáte o jeho propagaci, díky které je možné potenciální zákazníky upozornit na jeho existenci a zvýšit tak obrat virtuální provozovny. Existuje spousta katalogů a možností jak a kde inzerovat a jednou z nich je také portál recenzi.cz.

Vytvořte si reklamu na svůj internetový obchod

Využívat dobře strukturovaných a navštěvovaných služeb, které umožňují propagaci eshopu zdarma, je pro provozovatele (majitele) tou zcela logicky nejlevnější a tím pádem nejvýhodnější reklamou, jakou může svému virtuálnímu obchodu dopřát. Jestliže patříte mezi aktivní vyhledávače katalogů pro přidání odkazu na vaše WWW stránky, můžete využít možnosti přidat odkaz na vlastní e-shop i na portále, který se zaměřuje na recenze produktů mnoha kategorií.

Kategorie: mobilní telefony, elektronika, hry, PC…

Kategorií, do kterých lze konkrétní eshop (firemní zápis) přidat, je dostatek a každý kdo tak chce učinit má možnost vybrat jen jednu. Vyberte proto tu nejlépe odpovídající rubriku, ať vás vaši potenciální zákazníci snáze najdou. Kategorie níže jsou jen výčtem těch oblíbenějších. Pro zobrazení všech kategoriíí využijte odkazy níže.

  • E-shopy, katalog – ručně tříděný katalog internetových obchodů
  • Přidejte vlastní e-shop – schváleny budou pouze kvalitně sepsané profily a firemní zápisy podle IČ (Identifikační číslo firmy)!

Recenze produktů od redaktorů a uživatelů

Faktem je, že obchodníkům se při zpívání jejich písní a ód na prodávané zboží nedá jednoduše příliš věřit – jsou to obchodníci a co mají, to prodávají. Proto jsou tak často vyhledávané nejrůznější články a recenze na konkrétní zboží či služby. Pohled redaktora, který se seznamí s mobilním telefonem konkrétní značky, s pračkou, myčkou, DVD rekordérem, kamerou, fotoaparátem nebo čímkoli jiným je samozřejmě z mnohem většího odstupu a může běžnému čtenáři napovědět mnohem více a pomoci mu tak při rozhodování, zda za nákup daný produkt opravdu stojí.

  • Recenze – čtěte, komentujte, publikujte vlastní názory a recenze on-line: zapojte se aktivně a pomozte sobě i ostatním

Pokud se vám redaktorské recenze zdají pořát ještě dosti zaujaté, máte možnost sledovat recenze uživatelské, popřípadě napsat vlastní recenzi výrobku, který jste měli možnost vyzkoušet.