Půjčku.net Rss

Přidat odkaz na e-shop do katalogu zdarma? Ano!

Aktuální informace, zprávy, Pojmy - výrazový slovník, Různé příspěvky, informace | Dne 05-01-2010

Přidat odkaz na e-shop do katalogu zdarma? Ano! O katalozích se v tomto příspěvku nebudeme nijak sáhodlouze řozpravovat. Každý provozovatel internetového obchodu se jistě snaží svůj e-shop aktivně propagovat a kromě placené reklamy se také jistě zajímá o levné možnosti propagace, popřípadě o přidání odkazu do nejrůznějších katalogů, která je v mnoha případech zdarma. „Odborníci“ se mnohdy přou, zda je taková forma reklamy vůbec k něčemu dobrá, ale proč nevyužít možnosti propagovat svůj eshop bez jakýchkoli finančních prostředků.

Reklamu pro internetový obchod úplně zadarmo?

Pokud jste dočetli (popřípadě přeskočili) až sem, dovolujeme si vám představit internetový server recenzi.cz, kde najdete nejen redaktorské či uživatelské recenze mobilních telefonů, bílé techniky, DVD rekordérů a elektroniky obecně a dalších výrobků či služeb, ale také ručně tříděný katalog internetových obchodů, který obsahuje pouze existující eshopy v ČR.

Pro vás jako majitele virtuálního obchodního domu to znamená možnost aktivně podpořit svůj podnikatelský záměr tím, že si vytvoříte vlastní profil firmy, kde uvedete vaše IČ, oficiální název firmy, sortiment služeb a značek vašeho e-shopu, popis firmy a další charakteristiku.

Do svého profilu můžete vložit až tři fotografie, které se týkají vaší provozovny a neporušují podmínky serveru. Svůj profil můžete kdykoli v budoucnu upravit, popřípadě doplnit o nové informace, které uživatelům a případným návštěvníkům pomohou při orientaci a rozhodování.