Půjčku.net Rss

Povinné ručení, srovnání cen a pojištění auta online

Aktuální informace, zprávy, Pojišťovny a produkty | Dne 28-09-2009

Povinné ručení, srovnání cen a pojištění auta online + objednávka. V několika článcích na serveru pujcku.net jste se mohli dozvědět bližší informace o povinném ručení na auto a nabídkách jednotlivých pojišťoven. V tomto článku se budeme trošku opakovat, jelikož vám chceme nabídnou možnost online srovnání nabídek povinného ručení od jednotlivých pojišťoven a porovnání jejich cen vzhledem ke konkurenci. Pojištění odpovědnosti za provoz motorového vozidla je dáno zákonem, tudíž je povinností každého řidiče, majitele a provozovatele vozidla dbát na to, aby jeho auto bylo pojištěno.

On-line porovnání povinných ručení na internetu

Jak již bylo řečeno, je povinné ručení dáno jako povinnost ze zákona, ale výběr pojišťovny je zcela na vás a věřte, že je z čeho vybírat. Díky online nabídce povinných ručení od jednotlivých pojišťovacích ústavů si můžete vybrat nejen podle vlastností dané pojistky, ale především na základě porovnání cen, které se mohou u konkrétního pojištěného auta i výrazně lišit a to i vzhledem ke stejnému započítávání bonusů za bezeškodný průběh.

Jsme hold v tržní ekonomice, kde se ceny mění předvším v závislosti na konkurenčním prostředí. U pojišťoven je transparentnost velmi malá, ale přes výše uvedený odkaz se můžete na vlastní oči přesvědčit sami, jaká pojišťovna s nabídkou povinného ručení vyhraje.

Cena za pojištění auta o několik tisíc nižší?

Je vůbec možné, aby při srovnávání cen pojištění na internetu vyšlo najevo, že u stejného druhu vozidla (rok výroby, kubatura, stáří auta, věk řidiče, bezeškodný průběh) může být cena povinného ručení i o několik tisíc korun vyšší než u konkurenčních pojišťoven? Ano, je tomu tak a díky možnosti svobodného rozhodnutí si můžete jednoduše vybrat to levnější a tím pádem výhodnější autopojištění pro vás. Porovnávejte, srovnávejte a objednávejte povinné ručení online – výše.