Půjčku.net Rss

Povinné ručení ceník, sazby cen povinného ručení 2010

Aktuální informace, zprávy, Pojišťovny a produkty | Dne 24-09-2009

Povinné ručení ceník, sazby cen povinného ručení 2010. Mezi nejčastější pojistné produkty nejen v ČR patří jistě pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem vozidla – povinné ručení na auto. O pojistníky zde soupeří dostatek pojišťoven, což v tomto oboru zvyšuje konkurenci a je tím pádem vyvíjen tlak na sazby cen povinného ručení. Ceníky jednotlivých pojišťoven si můžete ověřit na oficiálních stránkách, popřípadě můžete využít kalkulátory povinného ručení – internetové kalkulačky online.

Levné povinné ručení – sazby nejlevnějších pojistek

Pokud sháníte nabídku nejlevnějších povinných ručení pro pojištění vašeho vozidla, bude nejsnazší cestou využití možnosti online srovnání nabídek jednotlivých pojišťoven. Díky online kalkulačkám můžete na jedné stránce vidět nabídku třeba deseti pojišťoven s cenami a sazbami za jednotlivá povinná ručení na konkrétní typy automobilů. Při výpočtu je zohledněno stáří vozu, tzv. bezeškodný průběh (počet měsíců bez nehody), délka trvání předchozích autopojištění a samozřejmě další podrobnější údaje o vozidle.

Levné povinné ručení lze opravdu získat především pečlivým porovnáním aktuálních nabídek konkurenčních pojišťoven.

Pojišťovna je prodejce, Vy jste zákazník, nezapomínejte na to! Své povinné ručení můžete nejen kvůli ceně kdykoli převést k jiné pojišťovně i se započítanými bonusy.

Autopojištění – online porovnání nabídek pojišťoven

Pokud zajdete na pobočku nějaké pojišťovny, a je téměř jedno zda to bude Kooperativa (Koop.cz), ČSOB pojišťovna, Allianz, Česká pojišťovna, Uniqa, Generali, Axa, Česká podnikatelská pojišťovna, a.s. (ČPP pojišťovna), Hasičská vzájemná pojišťovna, Wüstenrot nebo nějaká jiná pojišťovací společnost, dostanete od ní nabídku na zřízení povinného ručení v nějaké výši plnění (limit pojistky – autopojištění), do jehož výše je v případě dopravní nehody pojišťovna ochotná hradit vzniklé škody.

Na internetu však můžete toto pojištění mnohdy sjednat levněji, za jiné ceny než na pobočce konkrétní pojišťovny. Jistě již v těchto dnech dostáváte složenky a platební příkazy pro zaplacení povinného ručení za rok 2009, popřípadě rovnou na rok 2010 za své automobily. Nastává ten správný čas zhodnotit nabídky pojistitelů a popřípadě zřídit povinné ručení za lepší cenu někde jinde.