Půjčku.net Rss

Povinné ručení 2010: srovnání sazeb pojištění vozidel online

Aktuální informace, zprávy, Pojišťovny a produkty, Různé příspěvky, informace | Dne 10-01-2010

Povinné ručení 2010: srovnání sazeb pojištění vozidel online. Mnoho lidí pro své motorové miláčky zaplatilo povinné ručení (zákonné pojištění motorového vozidla) již před koncem roku 2009. Pro ty z vás, kteří si koupili nový automobil, nebo si prostě z jiného důvodu potřebujete sjednat povinné ručení v roce 2010 je k dispozici online srovnání cen a porovnání produktů jednotlivých pojišťoven na českém trhu.

Porovnání cen povinných ručení na auto

Bylo toho napsáno mnoho o on-line systémech, které díky společným databázím porovnávají ceny povinného ručení od jednotlivých českých pojišťoven, nicméně ještě stále mnoho lidí, přestože připojení k internetu doma mají, nepřišlo na to, že sjednáním pojištění motorového vozidla online přes internet lze ušetřit i několik tisíc korun a to pěkně objednávkou z pohodlí vašeho domova bez běhání po pobočkách.

If you are interested in car insurance in the U.S., visit the site and specific page on insurance Free quotes – Car Insurance.

Rok 2010 se z hlediska silničního zákona příliš nemění, nicméně ceny povinného ručení se vzhledem k jednotlivým pojišťovnám liší dostatečně. Pojištění motorového vozidla je sice povinné ze zákona, nicméně volba pojišťovny je zcela v kompetenci vlastníéka či provozovatele. Ušetřete několik tisíc korun výběrem vhodné pojišťovny a objednávkou autopojištění online přes internet.