Půjčku.net Rss

Chci si pojistit auto, levně! Porovnejte ceny povinného ručení on-line

Aktuální informace, zprávy, Pojišťovny a produkty, Různé příspěvky, informace | Dne 18-01-2010

Chci si pojistit auto, levně! Porovnejte ceny povinného ručení on-line. Sháníte se na nový rok 2010 po lepším a levnějším povinném ručení pro své vozidlo? Jedním z fenoménů posledních měsíců (roku) je objednávka nejrůznějších produktů a služeb přes internet. Nejedná se o klasický e-shop, ale o možnost porovnání povinného ručení na auto on-line na internetu a následnou možnost přímé objednávky takového autopojištění.

Srovnání cen pojištění vozidel online

Pokud chcete skutečně ušetřit až několik tisíc korun na jedné roční pojistce motorového vozidla, srovnejte si nabídky jednotlivých pojišťoven na síti. Jedním z důvodů proč se mnoho motoristů rozhodlo k rezervaci a podepsání smlouvy o povinném ručení přes internet je pohodlí a především pak nízká cena takového produktu.

Snažíte se šetřit peníze kde to lze? Nepromeškejte možnost ušetřit několik tisíc korun porovnáním cen a objednávkou povinného ručení na internetu!

Velká konkurence na internetu spolu s šetřením pracovní síly na pobočce (provizní partneři) způsobuje velmi příjemný jev, který se u některých auto-pojistek projevuje výraznou slevou na povinném ručení objednaném v interaktivním formuláři.