Půjčku.net Rss

Zákonné pojištění vozidel, porovnání online povinného ručení

Aktuální informace, zprávy, Pojišťovny a produkty | Dne 01-10-2009

Zákonné pojištění vozidel, porovnání online povinného ručení. Váš miláček (věrný sluha) musí být v ČR povinně pojištěn, což stanoví zákon. Pokud by jste na silnici způsobili někomu škodu na motorovém vozidle bez platného (placeného) povinného ručení (zákonného pojištění vozidla), bylo by uhrazení celé škody na vás. Kdežto s platným pojištěním auta za vás pojišťovna škodu na cizím vozidle uhradí. Náklady s poškozením vlastního vozu si hradíte sami, pokud nemáte havarijní pojistku – pojištění havárie automobilu.

On-line porovnání pojištění motorových vozidel

Pro ty, kteří službu on-line porovnání zboží, služeb, nebo zmíněného povinného ručení neznají, ještě jednou opakuji – na internetu je možné zcela jednoduše porovnat nabídky pojištění vozidel od jednotlivých českých pojišťoven online a zcela zdarma. Díky této službě získáte přehled o cenách a cenících pojišťoven, které autopojištění v ČR poskytují. Povinné ručení je sice zákonným produktem, ale výběr je na vás, tak objednejte něco výhodného…

Povinné ručení – výše plnění, cena pojistného na auto

Mezi faktory, na které je při výběru pojištění vozidla důležité brát ohled, patří zejména: ceník pojišťovny a cena samotného povinného ručení na auto, maximální výše plnění pojišťovnou v případě dopravní nehody a celkové zkušenosti s „tvárností“ a přístupem pojišťovny k vzniklým situacím.

Vybírejte na základě dobré ceny, dobrých zkušeností sebe či přátel a především si nejprve porovnejte mezi sebou nabídky více pojišťoven a jejich nabídek povinného ručení.

Vy jste zákazník, tak na to v případě uzavírání smlouvy pamatujte, nezapomeňte si zkontrolovat zda vám pracovník pojišťovny správně přičetl bonusy za bezeškodný průběh a v případě jakýchkoli nejasností se nebojte zeptat, pojišťovny se o vás bude většinou dobře starat.