Půjčku.net Rss

Plastová okna ceník: jak vybrat levné a kvalitní okno?

Aktuální informace, zprávy, Různé příspěvky, informace, Zajímavosti, vtipná videa | Dne 02-02-2010

Plastová okna ceník: jak vybrat levné a kvalitní okno? Pro výměnu starých oken za nová plastová se za poslední roky rozhodlo mnoho domácností, majitelů panelových bytů i firem mající kanceláře. Jedním z faktorů ovlivňující výběr je samozřejmě cena plastových oken a to především vzhledem k velmi silné konkurenci na trhu, kde lze vybírat z pestré nabídky výrobců a prodejců plastových oken „na míru„. Nezapomínejte na kvalitu!

Vybírejte na základě kvality a dobrých ohlasů

Nicméně při výběru nových plastových oken by si měl každý uvědomit, že se jedná o dlouhodobou investici, která by měla vydržet několik desetiletí, a nemá cenu krkolomně trvat na koupi nejlevnějších plastových oken od neznámého výrobce bez jakýchkoli referencí a zkušeností předchozích zákazníků. Nemusíte ihned volit ty nejznámnější: Okna Macek, Vekra, Okna Jordán, Roto, Rehau, Ri, Vorlíček či plastová okna Ševčík a mnoho dalších, ale zajímejte se spíše o nějakou základnu zákazníků okolo firmy, jejichž reakce a zkušenosti s koupí a montáží oken mohou velmi ovlivnit váš úsudek.

Nejlevnější plastová okna: kalkulace ceny

Pokud máte vybrané firmy zvučných jmen a dobrých ohlasů, navštivte jejich oficiální stránky a nahlédněte do ceníků plastových oken (levný pětikomorový či šestikomorový profil okna, jednosklo, dvojsklo, trojsklo – okenní profily). Pokud na www stránkách ceny jednotlivých oken nenajdete (některé firmy se stydí), kontaktujte firmu telefonicky a požadujte zaslání ceníku, popřípadě si nechte zdarma udělat kalkulaci vaší případné objednávky.

  • Žaluzie – do plastových oken včetně instalace

Firma by měla být sdílná a ochotná řešit vaše konkrétní požadavky a na požádání vám ceník či kalkulaci nákladů zaslat. Pamatujte že koupí levných plastových oken nemusíte automaticky dosáhnout spokojenosti.