Půjčku.net Rss

Peníze na směnku snadno a rychle? To není báječná půjčka!

Aktuální informace, zprávy, Nebankovní společnosti, Různé příspěvky, informace | Dne 22-01-2010

Peníze na směnku snadno a rychle? To není báječná půjčka! Banka se k vám obrací zády z důvodu malého příjmu ze zaměstnání či předchozích dluhů, které navíc nemáte řádně splaceny? V takových situacích se většina žadatelů obrací se svou žádostí o půjčku na tzv. nebankovní instituce, jejichž pravidla pro schválení hotovostní půjčky jsou sice mnohem benevolentnější avšak jejichž biče na neplatiče jsou zase mnohem hbitější. S penězi získanými půjčkou na směnku je to podobné…

Peněžní hotovost přes půjčku na směnku?

Pokud ani nebankovní společnosti se svými půjčkami bez potvrzení výše příjmu / půjčkou bez výpisu z registru dlužníků (CERD) a jinými druhy úvěrů neschválí vaši žádost o hotovostní pjčku, zbývá zoufalému člověku už jen málo možností. Pokud se nemůžete či nechcete obrátit na rodinu či přátele, zbývají ještě soukromé instituce či osoby ochotné a schopné půjčit vám peníze na směnku (dostanete peníze za podepsání peněžní směnky).

Člověk ve zlé finanční situaci je schopen podepsat lecco a leckdy i bez rozmyslu a ne vždy jsou tito lidé/firmy půjčující peníze na směnku solidní a bez hyenistických úmyslů jak nejlépe člověka v tísni oškubat.

Veškeré rady vyšumí do prázdna

Asi málokdo, kdo alespoň trošku rozumí tomuto systému a vidí v nabídce takových půjček pouze obírání slabších a méně informovaných, vám řekne něco jiného než abyste se půjčkám na směnku a jiným nebankovním úvěrům pokud možno vyhnuli obloukem, nicméně také se říká „kdo chce kam, pomozme mu tam„.

Takovým rčením se evidentně řídí řada provozovatelů webových stránek na českém interentu, kteří ať na vlastní triko či formou provize nabízejí produkty těchto společností / institucí / soukromých osob a investorů. Co dodat? Pokud možno se vyhněte takovým nabídkám a pozdějším problémům se splácením.