Půjčku.net Rss

Kino Palace Cinemas Brno Olympia, multikina v Praze a Brně

Aktuální informace, zprávy, Zajímavosti, vtipná videa | Dne 12-09-2009

Kino Palace Cinemas Brno Olympia, multikina v Praze a Brně. V letech minulých neexistovala multikina, která dnes vídáme ve všech větších městech (Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Hradec Králové, Pardubice aj.), ale filmy se promítaly v malých kinech po celé České republice. Nová moderní kina, mezi která patří i kino Palace Cinemas Olympia v Brně, Palace Cinemas Slovanský dům – Letňany – Nový Smíchov v Praze, poskytují velké promítací plátno, velmi kvalitní zvuk a spoustu zbytečných služeb navíc :) .

Multikino Palace Cinemas Brno Olympia

Multikino Palace Cinemas Olympia funguje od roku 1999 a dodnes je tradičním cílem filmových fanoušků nejen přímo z města Brna, ale i z přilehlého okolí, pro které je v Palace Cinema přichystáno 10 sálů s kapacitou 2248 diváků. Pokud patříte mezi kino-maniaky, pak vás jistě potěší nízké ceny vstupenek pro pravidelné diváky a lístky objednané v předprodejích ticketpro. Navíc můžete získat stálou slevu 20,-Kč ze vstupného s Palace Movie Card (PMC). Níže najdete otevírací dobu a cenu vstupenek.

  • Palacecinemas – seznam představení a promítaných filmů
  • PO – PÁ 14:30 – 22:00
  • SO – NE 9:30 – 22:30

palacecinemas.cz – Velký Špalíček, Letňany, Hostivař

Kromě zmíněného Palace Cinemas v Brně Olympii se můžete do multikin těšit i v jiných městech ČR. V Praze můžete palacecinemas navštívit například v Letňanech, Hostivaři, v klubu Velký Špalíček, na Novém Smíchově, v Olympia parku či ve Slovanském domě. Na oficiálních stránkách najdete vždy aktuální seznam promítaných představení a případné změny v programu jednotlivých kin, stejně tak jako nabídku aktuálních slev na vstupném do kin.