Půjčku.net Rss

Obchodní Rejstřík Firem – Justice.cz

Různé příspěvky, informace | Dne 07-08-2009

Obchodní Rejstřík Firem na internetovém portále Justice.cz. O klasický tištěný výpis z obchodního rejstříku může zažádat každý anonymní uživatel a sice na stránkách organizace czechpoint.cz. Zajímavý a hojně využívaný je však především online obchodní rejstřík firem na serveru justice.cz. V mnoha případech je zapotřebí právě tištěná verze výpisu z rejstříku firem (je zpoplatněna částkou 100 Kč – každá další strana za maximálně 50 Kč), ale pokud si chcete pouze ověřit veřejně dostupná fakta, je on-line verze ideálním, pohodlným a rychlým řešením.

Justice a služby Ministerstva spravedlnosti

S účinností od 1. 7. 2008 v souvislosti se změnou živnostenského zákona, provedenou zákonem č. 130/2008 Sb., došlo ke změně živností vázaných na živnosti řemeslné, ke sloučení živností ohlašovaných a živností koncesovaných. Co se týká vyhledávání v rejstříku firem a organizací, pak stačí využít vyhledávací pole uvedené níže, popřípadě můžete navštívit oficiální stránky serveru justice, kde se dozvíte celou řadu dalších informací nejen o obchodním rejstříku, ale také třeba o Insolvenčním rejstříku, rejstříku trestů, vězeňské službě a o Ministerstvu spravedlnosti obecně.

Chcete si ověřit konkrétní firmu a její bezdlužnost? Vyzkoušejte online databázy obchodního rejstříku na stránkách Ministerstva spravedlnosti.

Vyhledávání v Obchodním rejstříku firem ČR

Do tohoto formulářového pole zadejte jednoduše celý, popřípadě přibližný název hledané firmy a systém vám vyhledá daný subjekt, popřípadě další společnosti, které se hledanému výrazu podobají. Hledání vás přesměruje na server obchodnirejstrik.cz, který využívá data ze stránek ejustice.