Půjčku.net Rss

Nokia X6: mobilní telefon za 13.000,-

Aktuální informace, zprávy, Mobilní telefony, mobily, Různé příspěvky, informace | Dne 09-01-2010

Nokia X6: mobilní telefon za 13.000,-. Nový a poměrně očekávaný mobilní telefon od finského výrobce Nokia s typovým označením Nokia X6 do Česka zatím nedorazil, ale již dnes se stal velmi diskutovaný a to nejen díky masivní propagaci Nokie, ale především po zkušenostech uživatelů v jiných zemích, kde Nokia X6 zapůsobila vslutku dobře. Cena v záhlaví informuje o 13.000 Kč, nicméně se jedná o jakousi předběžnou cenovku, která počítá spíše s nižším oceněním. Skutečná cena může při zahájení prodeje být okolo 13.800 kč.

Rozměrný dotykový displej s rozlišením 16:9

Zamilovali jste se do dotykových displejů, které dnes zdobí i Low-End mobilní telefony? Nokia X6 nabízí skutečně velmi kvalitní a veliký dotykový displej, který kromě základních rozlišovacích schopností zvládá i poměr stran 16:9, což je příjemné obvzláště při prohlížení (sledování) videa a filmů.

Kvalitní dotykový dislej s velikostí 3,2″ a 16 miliony barev využívá tzv. kapacitní technologie, která funkguje na tepelném principu (dotek prstu) a přes velmi vysokou citlivost vyžaduje naučit se jisté zručnosti (pro někoho možná nevýhoda).

5 Mpix fotoaparát, mp3 přehrávač, rozhranní

Mezi další přednosti patří bezesporu velmi povedený integrovaný fotoaparát s 5 megapixely rozlišení a s Carl Zeiss optikou a automatickým ostřením. Vývojáři si pohráli i s uživatelským rozhranním, které je maximálně přívětivé a doslova vás vtáhne do akce tak, že vás administrace v tomto mobilu bude bavit, natož pak prohlížení fotek a videa. Přehrávání hudby je pohodlné, snadno ovladatelné a kapacita integrované paměti pro většinu uživatelů dostačující.