Půjčku.net Rss

Nezaměstnanost v roce 2009 a půjčky pro nezaměstnané

Nebankovní společnosti, Různé příspěvky, informace | Dne 14-08-2009

Nezaměstnanost v roce 2009 a půjčky pro nezaměstnané. Co si budeme povídat, problémy s nezaměstnaností jsou dnes na běžném pořádku. Na vině je nejen svétová finanční krize, ale především atmosféra, která ji doprovází. Takové situace se nás dotknou většinou v tu nejnevhodnější dobu. Naprostá většina lidí dnes splácí nějaké půjčky a v případě ztráty zaměstnání je zde špatně řešitelný problém se splácením svých závazků. Půjčky pro nezaměstnané, přestože o nich zde píšeme, však nebývají zrovna ideální volbou.

Statistiky od ČSÚ – Českého statistického úřadu

Renomovanou společností, jejíž statistiky jsou brány jako stěžejní a řídí se jimi mnoho činností, je ČSÚ – Český statistický úřad. Níže najdete odkazy, které vedou na stránky CSU a najdete na nich informace o statistikách zaměstnanosti a nezaměstnanosti v České republice v roce 2009 i letech předchozích (2006, 2007, 2008), včetně metodik jejich měření.

Jste nezaměstnaný a potřebujete půjčku ihned?

Nezaměstnaní se velmi často shánějí po nejrůznějších nebankovních půjčkách, protože banky nejsou většinou ochotny půjčovat peníze lidem s nízkým příjmem ze zaměstnání, nebo dokonce klientům bez zaměstnání, tedy bez stálého a pravidelného příjmu.

Půjčky pro nezaměstnané jsou jen jiným názvem pro úvěry a půjčky bez nutnosti prokazovat výši příjmu.

Mezi nebankovní půjčky, které lze získat ihned patří: půjčky bez výpisu z registru dlužníků, půjčky bez potvrzení o výši příjmů ze zaměstnání, úvěry a půjčky na směnku a další formy finančních půjček.

Půjčky ihned při ztrátě zaměstnání a stálého příjmu

Neodpustíme si zde trošku moralizovat na téma zaměstnanosti a nezaměstnanosti obyvatel ČR. Nezřídka se stává, že se lidé, kteří ztratili své zaměstnání, brzy zamotají do pavučiny nebankovních institucí a jednu půjčku splácejí druhou. Tyto situace v mnoha případech končí zabavováním majetku, tedy návštěvou exekutora. Pokud o práci přijdete, je to jistě složitá situace, ale nesnažte se, ještě více si ji zkomplikovat nějakým unáhleným rozhodnutím.