Půjčku.net Rss

Nevhodný vánoční dárek můžete prodat v aukci na Aukru

Aktuální informace, zprávy, Různé příspěvky, informace | Dne 06-01-2010

Nevhodný vánoční dárek můžete prodat v aukci na Aukru. Po vánocích zejí obchody obvykle prázdnotou, sem tam se mihnou lidé lační po povánočních výprodejích a objeví se i zákazníci, kteří dostali či darovali nevhodný či duplikovaný dárek a pokoušejí se jej vrátit. Ať již vás prodejce v obchodě s vaší prosbou odmítnul (poslal někam…), nebo jste se o výměnu zboží ani nepokusili, je zde ještě jiná možnost…Aukro…

Prodej dárků na aukčním serveru Aukro

Mnoho lidí si na vánoční dárky bralo nejrůznější bankovní či nebankovní půjčky a nakonec byl jejich dárek nevhodný, velký, malý, duplikovaný a od vás jej zrovna dotyčný nepřevezme, co tedy zbývá? kromě možnosti popsané úplně nahoře, tedy zkusit se obrátit na dotyčného obchodníka (prodejce zboží či služby) vám zbývá ještě zkusit nevhodný dárek prodat jinde.

Na serveru Aukro.cz – aukce on-line každý den tisíce lidí hledá zboží či služby po kterých touží za nižší cenu.

Auto, lyže, oblečení, mobil, DVD přehrávač, hračky

Pokud bychom měli jmenovat zboží a lužby, které je možné na Aukru prodat (obchodovat s nimi), byli bychom tu velmi dlouho, protože sortiment vkládaných produktů není téměř nijak omezen. Kategorií a rubrik, do nichž lze vámi vytvořené aukce vkládat, je velmi široký a pokud byste snad správnou kategorii v katalogu pojmů nenalezli, můžete si vytvořit vlastní popis zboží.

Prodejte nepotřebný dárek co nejvýhodněji prostřednictvím online aukce na Aukru…

Ať již chcete prodat elektroniku (mobilní telefon, DVD přehrávač, mp3 player, Hi-fi věž či nové PC), nevhodně vybrané oblečení jako vánoční dárek, nábytek který se vám nijak nehodí či poukaz na zakoupenou službu, nebo cokoli jiného, stačí se na Aukru před vytvořením on-line aukce registrovat a po obdržení číselného kódu (Aukro code) se přihlásit do nově vytvořené administrace nového uživatele (tedy Vás).