Půjčku.net Rss

Nejlevnější povinné ručení a porovnání cen na internetu online

Aktuální informace, zprávy, Pojišťovny a produkty, Různé příspěvky, informace | Dne 22-01-2010

Nejlevnější povinné ručení a porovnání cen na internetu online. Pojištění motorového vozidla pro provoz na pozemních komunikacích je povinné ze zákona, proto povinné ručení. Je-li něco nutné platit, vydělává na tom obvykle mnoho firem/osob. To platí i u pojištění aut a to nejlevnější povinné ručení se rozhodně neobjednává na pobočce, ale při pečlivém porovnání cen a nabídek jednotlivých pojišťoven on-line na internetu.

Kalkulačky pro výpočet ceny povinného ručení

Pro ty z vás, kteří o možnosti porovnání cen a nabídek jednotlivých pojišťoven na internetu a jejich srovnání s ostatními nevědí, je právě tento článek. Díky specializovaným databázím a systémům pro porovnání autopojištění, které jsou ve většině případů zároveň provizními prodejci pojišťoven, máte možnost Vy, jako zákazník pojišťovny který potřebuje pojistit svůj vůz, vybírat pomocí porovnání z té nejvýhodnější a nejlevnější varianty povinného ručení. No a to vše z pohodlí domova místo běhání po pobočkách.

Pojišťovny se ve svých nabídkách leckdy velmi liší a je jen na vás, k jaké variantě a ceně se přikloníte. Obvykle to bývá ta nejnižší, ale samozřejmě si ještě dejte pozor na výši pojistného plnění a další podmínky pojišťovny.

Internet šetří pracovní sílu a provokuje konkurenci

Proč jsou ceny povinného ručení sjednaného přes internet v některých případech na roční pojistce i o několik tisíc korun nižší? Tak v prvé řadě zde není potřeba tolik pracovní síly jako při provozu kamenné pobočky. Jedná se totiž o podobný princip jako u interentových obchodů (e-shopy), které také nemají zdaleka takové náklady jako kamenné prodejny.

Další důvodem je vysoká konkurence na síti, kdy je potenciální zákazník jen kliknutí od další nabídky a „hamounské“ pojišťovně tak mohou pod prsty doslova proklouzávat noví zákazníci. I z toho důvodu pojišťovny nabízejí mnohem nižší ceny autopojištění. Nejlevnější auto-pojištění tedy rozhodně objednat přes internet. rozhodně tedy doporučuji pokusit se vyhledat to nejlevnější povinné ručení a srovnat jej se stávající pojistkou vašeho vozu.