Půjčku.net Rss

Nejlevnější letenky od Královny letenek

Aktuální informace, zprávy, Různé příspěvky, informace | Dne 09-09-2009

Nejlevnější letenky od Královny letenek. Trh letenek zaznamenává neustále nějaké změny. Slabší letečtí dopravci jsou pohlcováni silnějšími a my to pociťujeme na výsledných cenách letenek. Ty nejlevnější letenky jsou však stále k dostání od takzvaných nízkonákladových leteckých společností, jejichž tajemství tkví v umějí vykupovat neobsazená místa (palubní lístky) v letadlech předních leteckých dopravců. Pokud chcete objednat tu nejlevnější možnou letenku, hledejte v akčních nabídkách letenek on-line.

Akční nabídka nejlevnějších letenek z letiště Ruzyně

Pokud máte dostatek času, je určitě dobré zkoušet vyhledávat termín a cenu letenky průběžně v akčních nabídkách vyhledávačů letenek. Širokou nabídku letů najdete například u společnosti Královna.cz – letenky online, která nabízí prodej levných letenek od celé řady leteckých dopravců, včetně po Evropě oblíbených nízkonákladových aerolinek, jejichž palubní lístky patří k těm nejlevnějším. Co se týká zmíněné akční nabídky letenek, tak tu najdete v níže uvedeném formuláři v druhém kroku nezávazné rezervace (lze ji kdykoli zrušit – storno).

ONLINE REZERVACE LETENEK
Místo odletu:
Místo příletu:
Datum odletu: (DD.MM.RRRR)

Datum návratu: (DD.MM.RRRR)

Rezervujte si levnou letenku s předstihem

Nejde paušalizovat, někdy je výhodnější zakoupit letenku co nejdříve (s předstihem dopředu) a někdy by bylo výhodnější počkat si například na nabídku nízkonákladových leteckých společností, které dokáží cenu letenky i významně snížit. Pokud však cestujete letecky například na Nový Zéland, vyplatí se více hledat a čekat na příhodný okamžik k výhodnému nákupu letenky. Ceny palubních lístků do vzdálených zemí jsou pochopitelně dražší než pokud létáte po Evropě. Levných letenek není nikdy dost a proto je potřeba hledat. Pro začátek můžete zkusit formulář Královny uvedený výše…